اعتراف پنجعلی به سندسازی در آسیا: مجبورم کردند به نماینده AFC دروغ بگویم

۱۴۰۰/۱۰/۲۱

محمد پنجعلی، بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس در واکنش به اخراج سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا می‌گوید: برای ادامه حضور پرسپولیس در آسیا در مقطعی من هم مجبور شدم به نماینده AFC دروغ بگویم.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: نفس عمل مهم است اصلاً امیدی هم برای ادامه این دو تیم در آسیا وجود داشته باشد اما واقعاً فوتبال ما حرفه‌ای است؟ مدام سندسازی می‌کنیم و این مدارک را تحویل‌شان می‌دهیم و می‌گوییم فوتبال‌مان حرفه‌ای است، زشت است چند سال دروغ بگوییم؟

محمد پنجعلی گفت: حدوداً چند سال پیش به خود من هم یاد دادند که به نماینده AFC دروغ بگویم. به من گفتند به او بگویم که ورزشگاه آزادی مال پرسپولیس است و ورزشگاه تختی متعلق به استقلال! من هم مجبور شدم برای موقعیت پرسپولیس در آسیا دروغ بگویم و به آن نماینده که بازیکن اسبق تیم هرتا برلین آلمان بود این حرف را بزنم.

کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی ادامه داد: او به من گفت ۱۵ روز است که در ایران هستم اما با هیچ فوتبالیست ملی روبه‌رو نشده‌ام و فقط مدیران را دیده‌ام. قشنگ نبود اما من هم مجبور شدم به او دروغ بگویم زیرا اگر می‌فهمیدند پرسپولیس و استقلال ورزشگاه ندارند کارمان بد می‌شد. این دروغ‌ها به ضررمان است. نتیجه این شرایط این است که نه در لیگ قهرمانان آسیا و نه در جام ملت‌های آسیا چندین سال است که هیچ قهرمانی نداشته‌ایم؛ ما کاملاً هدف را گم کرده‌ایم و فقط سندسازی می‌کنیم.

پربیننده‌ترین‌ها

انسان، زمین، فردا
اخبار
جهان‌نما

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید