خبرگزاری سپاه پاسداران: مهدوی‌کیا به‌جای عذرخواهی در دام اسرائیل افتاد

۱۴۰۰/۱۰/۴

حملات خبرگزاری سپاه پاسداران به مهدوی‌کیا، سرمربی تیم فوتبال امید ایران برای حضور در بازی نمادین عرب کاپ همچنان ادامه دارد. فارس یکبار دیگر به مهدوی‌کیا حمله کرده و خواستار توضیح رئیس فدراسیون فوتبال ایران در این موضوع شد.

خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه پاسداران در خبری که امروز (شنبه) منتشر کرده، یکبار دیگر اقدام سرمربی امیدها را محکوم کرده و خواستار توضیح یا عذرخواهی مهدوی کیا شده است. این خبرگزاری استوری مهدوی کیا را به نوعی نادیده گرفتن درخواست برای عذرخواهی و حتی تایید این اقدامش می‌داند.


فارس در این مطلب نوشته است: استوری مهدوی کیا با متن زیر منتشر شد: "آرامش آنجاست که با آدم های یکرنگ طرفی". با توجه به فضای استوری که خارج از کشور است، این توهین به ملت ایران به شمار می رود. مهدوی کیا که درباره فعالیت هایش در فوتبال، حواشی و شائبه های فراوانی مربوط بود اما به یک باره سر از تیم امید درآورد، با این رفتار تعجب بسیاری را باعث شد. اکنون دیگر می توان چنین گفت، مهدوی کیا که پشت به ملت کرده و دربرابر مطالبات آنها سکوت کرده، با این استوری مواضع خود را اعلام کرد و به نوعی، در دام عملیات روانی اسرائیل و پروژه آنها قرار گرفت. حالا سکوت عجیب فدراسیون فوتبال نیز جای سوال را بیشتر می کند. اکنون بایستی منتظر اعلام موضع نهاد رسمی فوتبال کشور و وزارت ورزش در این زمینه بود که با استوری مهدوی کیا، وارد فاز جدیدی شد.

خلاصه خبرها
چشم‌انداز
انسان، زمین، فردا

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید