فرمانده بسیج: برای تربیت ۸ تا ۱۰ میلیون «جوان مومن انقلابی» طی ده سال برنامه‌ریزی کرده‌ایم

۱۴۰۰/۸/۴

غلامرضا سلیمانی، فرمانده بسیج، با بیان اینکه در سند راهبردی اعتلای ده ساله بسیج، تربیت ۸ تا ۱۰ میلیون جوان مومن انقلابی برنامه‌ریزی شده است، گفت: باید یک و نیم میلیون نیروی کادر برای تقویت زیرساخت شبکه تربیتی صالحین توانمندسازی شوند تا بسیج در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی کند.

فرمانده بسیج در پنجمین اجلاسیه سراسری اساتید شبکه تربیتی بسیج صالحین در مشهد، با بیان اینکه در سند راهبرد ما «تربیت ۸ تا ۱۰ میلیون جوان مومن و انقلابی پای کار پیشران» در نظر گرفته شده است، افزود که در حال حاضر دو قرارگاه تعلیم و تربیت و قرارگاه تشکیل و تحقق بسیج این موضوع را دنبال می‌کنند.

سلیمانی با تاکید بر اینکه شبکه تربیتی صالحین باید علاوه بر اینکه تکامل پیدا کند، تقویت بشود، افزود که تقویت این شبکه، نیازمند توانمندسازی یک و نیم میلیون نفر نیروی کادر هستیم و امکانات لازم را به این امر اختصاص خواهیم داد.

فرمانده بسیج اضافه کرد که تاکنون در زمینه توانمندسازی یک و نیم میلیون نیروی کادر تمرکز خوبی نداشته‌ایم و اگر در سال ۱۵۰ هزار نفر را در سراسر کشور توانمند کنیم، ده سال این کار طول می‌کشد ضمن اینکه در این مسیر، ریزش و رویش نیروها نیز وجود دارد.

تازه‌ترین خبرها

اخبار
تیتر اول
اخبار و اخبار ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید