روزنامه شرق: مردی در اصفهان با کلت به چند زن شلیک کرد؛ دادگستری: ضارب با وثیقه آزاد است

۱۴۰۰/۷/۲۱

روزنامه شرق در گزارشی نوشت که مردی در اصفهان در روز ۲۸ مرداد با کلت به چند زن و حداقل یک مرد تیراندازی کرده است.

این روزنامه خبر داد که فرد مذکور هر چند ظرف ۴۸ ساعت دستگیر شده، اما در کمتر از یک ماه با قید وثیقه آزاد شده است.

محمدرضا حبیبی، رییس کل دادگستری استان اصفهان هم با تایید آزادی ضارب گفت: «متهم این پرونده نزدیک به دو ماه بازداشت موقت بوده و پس از تکمیل تحقیقات، به موجب قانون قرار او به وثیقه تبدیل و با قرار تامین کیفری مناسب آزاد شده است.»

خانواده سه نفر از مجروحانی این رخداد به روزنامه شرق گفته‌اند در خیابان از پشت با تفنگی که ظاهرا ساچمه‌ای و مخصوص شکار بوده،به این سه زن جوان شلیک شده، طوری که مجبور شده‌اند به بیمارستان مراجعه کنند.

در این گزارش آمده که یکی از خانواده‌ها هنگام حضور در بیمارستان متوجه شده که چند نفر دیگر نیز در بیمارستان به این علت بستری شده‌اند.

مادر یکی از مجروحان این حمله به شرق گفت: «الان کسی که می‌گویند سه قبضه سلاح همراهش داشته، از زندان با قید وثیقه آزاد است. روز اولی که ما به دادگاه رفتیم، به ما گفتند او اشد مجازات را می‌گیرد. گفتند او سه قبضه سلاح داشته... به گفته مسئولان قضایی او دو تفنگ شکاری و یک کلت پنج‌ونیم به همراه داشته که باید مجوز داشته باشد.»

شرق اضافه کرده در حین نوشتن این گزارش، فعالان در اصفهان از حمله به چند زن دوچرخه‌سوار در این شهر خبر دادند.

سال ۱۳۹۳ در اصفهان چند زن مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفتند و گفته شد که علت آن نوع پوشش و لباس این زنان بوده است. هیچ یک از عاملان این اسیدپاشی بازداشت و محاکمه نشدند.

خبر نیمروزی
خبر ورزشی
اخبار

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید