روزنامه شرق درباره مجوز نکونام؛ کدام مورد یا موارد را رعایت نکرده که عفو رهبری موقت شد؟

شنبه ۱۴۰۳/۰۴/۰۲

روزنامه شرق درباره عدم تمدید مجوز جواد نکونام برای نشستن روی نیمکت استقلال پرسیده «عفو رهبری موقت بود؟» و در ادامه نوشت: «از آنجا که نکونام سال گذشته، طبق ادعای خبرگزاری فارس مورد عفو رهبری قرار گرفته، مشخص نیست چرا باید دوباره مجوز ادامه کار را از نهادهای نظارتی بگیرد.»

سه روز پیش خبرگزاری ایسنا خبر داد که جواد نکونام، سرمربی استقلال مجوز مراجع نظارتی را ندارد و فصل بعد سرمربی استقلال نخواهد بود: «با توجه به اتفاقات فصل قبل و حاشیه‌هایی که پیرامون تیم فوتبال استقلال و کادر فنی این تیم رخ داد، جواد نکونام مورد تایید مراجع نظارتی قرار نگرفته و آبی‌ها در فصل بیست و چهارم لیگ برتر یک مربی دیگر را روی نیمکت خود خواهند دید.»

هرچند که برنا، خبرگزاری وزارت ورزش و جوانان، اعلام کرده جواد نکونام پس از جلسه امروز با مدیران هلدینگ خلیج فارس، مالک باشگاه استقلال، برای یک فصل دیگر روی نیمکت آبی‌پوشان پایتخت می‌نشیند.

با این حال روزنامه شرق نوشته: «مشخص نشده نکونام در سال گذشته کدام مورد یا موارد مسئولان مربوطه را رعایت نکرده که دوباره مجبور شده تا برای حل مشکلش رایزنی کند.»

خبرگزاری تسنیم اما در این‌باره نوشته: «برخی مسائل باعث شده نهادهای نظارتی مواردی را مطرح کنند و به‌همین‌دلیل ادامه حضور نکونام در استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. نهادهای مربوطه در هفته‌ جاری این مورد را به مسئولان هلدینگ خلیج فارس منتقل و اعلام کرده‌اند که نکونام مجوز لازم برای فعالیت را ندارد. باوجوداین به نکونام فرصت داده شده تا مشکل را برطرف کند. درواقع نظر نهادهای ذی‌صلاح به باشگاه و هلدینگ اعلام شده اما سرمربی آبی‌ها در تلاش است شرایط را تغییر دهد.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
جهان‌نما
جهان‌نما
خبرها

شنیداری

پادکست‌ها