انصراف مسی از حضور در المپیک: باید شرایط را درک کرد، نمی‌توانم در همه رقابت‌ها حاضر شوم

پنجشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۲۴

لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال اینترمیامی، در مصاحبه با ESPN، درباره حضور در المپیک پاریس گفت: «با ماسکرانو (سرمربی تیم المپیک آرژانتین) صحبت کردیم و هردو همدیگر را درک کردیم. در سنی نیستم که بتوانم در همه مسابقات حاضر شوم. امیدوارم بچه‌ها از آن لذت ببرند.»

مسی در این گفت‌وگوی نسبتا طولانی، درباره مسائل مختلفی صحبت کرده که یکی از آنها، واکنش به ادعای امباپه مبنی بر بالاتر بودن سطح یورو نسبت به جام جهانی است: «یورو خیلی مهم است ولی آرژانتین در آن نیست. تیمی که سه بار قهرمان جهان شده. برزیل هم، تیمی که پنج بار قهرمان دنیا شده، اروگوئه که ‏دو بار قهرمان جهان شده است. حالا که این همه تیم‌های قهرمان ‏جهان در اروپا نیستند، چطور می‌شود گفت یورو رقابتی‌ترین تورنمنت ‏است؟ در جام جهانی بهترین تیم‌های دنیا حضور دارند و همه ‏تیم‌هایی که قهرمان جهان شده‌اند حضور دارند. برای همین ‏است که همه می‌خواهند قهرمان جام جهانی بشوند.»

مسی که در این مصاحبه از اینترمیامی به عنوان آخرین باشگاه دوران فوتبال خود نام برد، درباره احتمال خداحافظی از تیم ملی آرژانتین در زمانی جلوتر از پایان دوران بازی در زمان باشگاهی، گفت: «فعلا می‌خواهم از ‏بازی کردن در تیم ملی لذت ببرم.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

چشم‌انداز
اقتصاد و بازار
خبر
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها