تصمیم شورای تامین و سازمان لیگ؛ پیکان - استقلال در اکباتان و بدون تماشاگر برگزار می‌شود

پنجشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

ایسنا خبر داده است که در جلسه امروز سازمان لیگ، شورای تامین استان و باشگاه استقلال و بدون حضور نماینده باشگاه پیکان، ورزشگاه پاس در شهرک اکباتان میزبان دیدار بدون تماشاگر پیکان - استقلال در هفته سی‌ام لیگ برتر شده است. هرچند سرپرست باشگاه استقلال با این تصمیم مخالفت کرده است.

باشگاه پیکان در هفته‌های گذشته بارها تاکید کرد که در هفته سی‌ام لیگ برتر مقابل استقلال، تنها در ورزشگاه دستگردی به میدان خواهد رفت.

برخی رسانه‌ها امروز از قول مدیرعامل پیکان نوشته اند که این باشگاه با نپذیرفتن برگزاری دیدار با استقلال در خارج از تهران اعلام کرده‌ فقط به این شرط با تغییر محل بازی موافقت می‌کند که بازی همچنان بدون تماشاگر باشد.

از سوی دیگر استقلالی‌ها معتقدند باید از حق برگزاری بازی با تماشاگر در هفته پایانی لیگ که با شانس قهرمانی برای این تیم همراه است، استفاده کنند.

پس از اعتراضات آبان ۹۸، شورای تامین استان تهران به‌دلیل واهمه از تجمع مردم، مجوز برگزاری بازی‌ با تماشاگر در ورزشگاه اکباتان را صادر نمی‌کند و این موضوع به‌خصوص پس از خیزش انقلابی مردم ایران و خاموش‌نشدن خیزش انقلابی سال ۱۴۰۱ در شهرک اکباتان، ادامه پیدا کرد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها