پس از انتقاد از برادران حیدری؛ شکایت داوران لیگ برتری از سرمربی استقلال به کمیته اخلاق

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۸

فارس، خبرگزاری وابسته به سپاه، گزارش داده در پی انتقاد جواد نکونام از عملکرد پیام و بیژن حیدری، داوران لیگ برتری، در نشست خبری پس از بازی با نساجی و همچنین تمرین روز یکشنبه استقلال، تعدادی از داوران لیگ برتر از سرمربی استقلال به کمیته اخلاق شکایت کرده‌اند.

در این گزارش آمده: «جواد نکونام در روزهای اخیر با از دست رفتن صدرنشینی استقلال در لیگ برتر پس از بازی با نساجی، انتقادات تندی را علیه برخی داوران مثل براداران حیدری مطرح کرد. تکرار این موضوع در تمرین ۲ روز قبل آبی‌پوشان سبب شد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که نکونام را در پایان بازی با قائمشهری‌ها احضار کرده بود، این بار به دلیل نشر اکاذیب فرصت ۴۸ ساعته‌ای به وی برای ارائه دفاعیاتش بدهد. با وجود این، برخی داوران لیگ برتری از سرمربی استقلال به کمیته اخلاق شکایت کرده و خواستار رسیدگی این کمیته به اظهارات اخیر نکونام شده‌اند.»

این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که استقلال دو بازی دیگر در لیگ برتر دارد و مشخص نیست آیا داوران استقلال در این دو بازی، از بین داوران مورد ادعای فارس، انتخاب می‌شوند یا کمیته داوران، نفرات دیگری برای قضاوت بازی‌های استقلال در نظر می‌گیرد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

کلید واژگان خامنه‌ای
جهان‌نما
تیتر اول با نیوشا صارمی
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها