پاسخ مربی استقلال به بادامکی: پرسپولیس این فصل از داوری ۱۴ امتیاز ناعادلانه گرفته است

یکشنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۳

حمید رجبی، مربی استقلال، درباره صحبت‌های بادامکی، معاون پرسپولیس، درباره وضعیت داوری گفت: «با ممنوع‌شدن بیانیه، اعضای تیم رقیب ما مصاحبه می‌کنند که فدراسیون باید ورود کرده و اجازه این کار را ندهد. تیم رقیب ما این فصل ۱۴ امتیاز از داوری امتیاز نادعادلانه گرفته است.»

رجبی در توضیح این امتیازات گفت: «اشتباهاتی که بوده در بازی پرسپولیس-آلومینیوم بوده که گل آفساید زدند. پرسپولیس-ذوب‌آهن، گل آفساید. پرسپولیس-‌گل‌گهر، گل سالم حریف را نادیده گرفتند. پرسپولیس-هوادار، گل آفساید. پرسپولیس-استقلال خوزستان... باز هم هست. امسال چهارده امتیاز تیم رقیب از داوری نفع برده و خیلی راحت درباره تیم ما صحبت می‌کنند که چرا بازیکن ما را محروم نکردند.»

مربی استقلال با اشاره به کتک زدن هوادار توسط کنعانی‌زادگان، گفت: «اتفاق مشابه در اراک افتاد، هوادار تیم آلومینیوم را مقابل اتوبوس زدند، خیلی راحت هیچ محرومیتی برای آن در نظر گرفته نشد.»

رحبی درباره اعتراض پرسپولیس به برگزارشدن بازی پیکان-استقلال در ورزشگاهی دیگر، گفت: «صحبت‌های زیادی کردند ولی هم امسال هم سال گذشته دیدید که بازی پرسپولیس-پیکان در قزوین و در ورزشگاه آزادی برگزار شد. خواسته ما در این قضیه این است که عدالت برقرار شود و تیم‌ها توانایی‌شان در زمین مسابقه مشخص شود و این شبهه ایجاد نشود که از تیم خاصی حمایت می‌شود.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر
جهان‌نما
جهان‌نما
خبر

شنیداری

پادکست‌ها