تسنیم: مدیران تراکتور و خمز توافق کردند، سرمربی اسپانیایی جدا می‌شود

دوشنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۷

تسنیم خبرداده که پاکو خمز، سرمربی تراکتور تبریز خواستار جدایی از این تیم شده است. این اتفاق پس از شکست تراکتور مقابل ذوب‌آهن در هفته بیست و سوم لیگ برتر افتاده. برخی هواداران تراکتور علیه خمز شعار دادند و خواستار جدایی او شدند. حتی مدیر ورزشی تراکتور هم علیه او موضع‌گیری کرد.

به نوشته خبرگزاری نزدیک به سپاه، مدیران باشگاه تراکتور که طی دو روز گذشته جلساتی با پاکو خمز برای توافق و جدایی از این تیم داشته‌اند، در نهایت با این مربی بر سر جدایی به توافق رسیدند.

خمز دو فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارد و طبق توافق، قرار است مابقی رقم قرارداد امسال خود (حدود ۳۰۰ هزار دلار) را از تراکتور دریافت کند و به صورت توافقی از این تیم جدا شود.

ورزش سه هم خبر داده که «باتوجه به نبود گزینه موردنظر برای جانشینی خمز، تراکتور تصمیم جدی داشت تا خمز حداقل برای بازی نساجی روی نیمکت این تیم بنشیند اما شاید همین امشب همکاری طرفین به پایان برسد.»

از سوی دیگر خبرگزاری ایسنا نوشته که «هرچند پس از جلسه سه جانبه هوشنگ نصیرزاده، سعید مظفری‌زاده و پاکو خمز، مسئولان باشگاه تراکتور اعلام کردند همکاری این مربی با تراکتور حداقل تا پایان فصل ادامه خواهد داشت،‌ اما مربی اسپانیایی خواستار جدایی از تراکتور شده است.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما
خبرها

شنیداری

پادکست‌ها