«چه کسی بیشتر از داوری سود کرد؟»؛ دربی استقلال و پرسپولیس در رسانه‌های دو باشگاه

شنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

پس از بیانیه استقلال در اعتراض به داوری، بامداد امروز باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای صادر کرد و مدعی شد اگر اشتباهات داوری نبود، استقلال صدرنشین لیگ نبود. استقلال هم پاسخ داد: «همین که دوستان می خواهند لیگ برتر بدون کمک داور ویدیویی برگزار شود، نشان می دهد حق با کیست.»

باشگاه پرسپولیس در بیانیه ساعت دو صبح خود، نوشت: «همه این ها در حالی اتفاق می‌افتد که انتظار داشتیم کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال در تمام این سال‌ها جلوی این مساله را بگیرند. با آن برخورد مناسب و پیشگیرانه داشته باشند نه این که به آن‌ها احساس مصونیت بدهد و همین باعث شود این آفت به دیگر تیم‌ها هم سرایت کند. باشگاه قطعا فردا شکایت خود را مطرح و مستندات را ارسال می‌کند. همان‌طور که دفعات قبل چنین کردیم. همان‌طور که بعد از دربی چنین کردیم. ولی چه شد؟ دفعات قبل تبرئه شدند.»

استقلال هم در پاسخ، بیانیه‌ای تازه داد: «برخورد با استقلال؟ عجب! به چه جرمی؟ به جرم اینکه که داوران گل سالم ما را نمی‌بینند و گل ناسالم شما را می‌پذیرند؟ همین هفته گذشته استقلال از داوری آسیب دیده و با رعایت قوانین از صدور بیانیه خودداری کرد تا از خودی‌ها هم سرکوفت بشنود و در عوض باشگاه رقیب با وجود برد، بیانیه داد و به ایجاد تنش همت گماشت! حالا با استقلال باید برخورد شود و شما باید جایزه بگیرید؟»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
مستند کوتاه - کمون پاریس
جهان‌نما
خبرها

شنیداری

پادکست‌ها