خادم درباره نمازجمعه با صدیقی: آن‌قدر در آسمان سیر می‌کند، اتهامش را هجمه به ملت تعبیر کرد

شنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

امیررضا خادم، قهرمان سابق کشتی جهان، با یادآوردی عدم احراز صلاحیت خودش برای انتخابات فدراسیون کشتی، به برگزاری دوباره نماز جمعه به امامت کاظم صدیقی اعتراض کرد:«این جناب آنقدر در آسمان‌ها سیر می‌کند و اعتمادبنفس بالا دارد، که اتهامات وارده به خود را هجمه به ملت ایران تعبیر کرده.»

معاون سابق وزارت ورزش، در پستی اینستاگرامی نوشته: «۵ سال پیش، به من گفتند: "صلاحیتت احراز نشده است". و اجازه شرکت در انتخابات فدراسیون کشتی را ندادند. در حالی که اگر من مشکل و یا ابهامی در رفتار و عملکردم داشتم، قاعدتاً از ۵ سال قبل از ثبت نام در انتخابات، نمی‌توانستم در جایگاهی بالاتر ( معاونت یک وزارت‌خانه) در حال فعالیت باشم. من حتی یک پرونده یا شکایت در هیچ یک از محاکم قضایی نداشتم که باعث شده باشد، ابهامی در صلاحیتم باشد. اما خب، نگذاشتند در انتخابات شرکت کنم و نه تنها قبل از انتخابات، بلکه تا ۱/۵ سال بعد هم که پیگیر چرایی این ممانعت بودم، به نتیجه‌ای نرسیدم!»

رئیس پیشین فدراسیون کشتی در ادامه نوشته: «بعد فردی با عنوان نشانه خدا بر روی زمین (آیت‌الله) یا نمونه و دلیل اسلام (حجت‌الاسلام)، به وضوح ملکی به نامش است که حق قانونی و شرعی و عرف او نیست، و خودش هم به صراحت اعتراف به این امر کرده، بعد نه‌تنها مجبور به پاسخگویی در هیچ محکمه‌ای نمی‌شود، بلکه حتی به دلیل "عدم احراز صلاحیت" برای مدتی، از امامتِ نمازگزارانِ مومن توسط او هم جلوگیری نمی‌شود!»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما
خبرها

شنیداری

پادکست‌ها