کنایه روزنامه سپاه به حکم کنعانی‌زادگان: حساب کار دست مربیان و بازیکنان می‌آید!

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

روزنامه جوان، وابسته به سپاه پاسداران در انتقاد به حکم عجیب کمیته انضباطی درباره حمله حسین کنعانی‌زادگان به یک هوادار نوشت: «با این جریمه سنگین، نه‌فقط کنعانی‌زادگان که تمام مربیان و بازیکنان حساب کار دست‌شان می‌آید و دیگر حتی فکر بی‌احترامی به هوادار هم به سرشان راه نمی‌دهند!»

روز گذشته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران محمدحسین کنعانی‌زادگان را به دلیل ضرب و شتم یک هوادار پس از بازی آلومینیوم و پرسپولیس به یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم خود و پرداخت دویست میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.

این حکم با اعتراض گسترده رسانه‌ها همراه شد. روزنامه جوان در این‌باره نوشته است: «شاید هم اعضای کمیته انضباطی فیلم رفتار زننده کنعانی‌زادگان که حتی در مسابقات کشتی‌کج هم نمی‌توان نمونه آن را دید، ندیده‌اند که این‌چنین حکم صادر کرده‌اند!»

روزنامه سپاه که در یک سال گذشته، انتقادات تندی به فوتبالیست‌ها داشته است، درباره جریمه ۲۰۰ میلیون تومانی مدافع ملی‌پوش پرسپولیس نوشته: «رقم در نظر گرفته شده برای امثال کنعانی‌زادگان آنچنان درشت نیست که بخواهد خم به ابروی او بیاورد! اما برای کمیته انضباطی این رقم می‌تواند قابل توجه باشد.»

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران در توجیه این حکم گفته که کنعانی‌زادگان توسط هواداری تحریک شده که به خاطر غفلت باشگاه آلومینیوم اراک به پای اتوبوس پرسپولیس رسیده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر
جهان‌نما
خبرها
حرف آخر

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.