واکنش گروهی خبرنگاران علیه شجاع:به‌خاطر یک مشت دلار رفتی و خبرنگاران را پولکی خطاب می‌کنی؟

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۲

پس از حمله شجاع خلیل‌زاده به خبرنگاران حاضر در میکسدزون ورزشگاه آزادی و منفعت‌طلب خواندن همه آنها، خبرنگاران رسانه‌های مختلف با انتشار متنی مشترک در صفحه مجازی خود، خطاب به او گفتند:«کسی که برای یک مشت دلار به کشور حاشیه خلیج فارس رفته، خبرنگاران را به پولکی‌بودن متهم کرده است!»

خلیل‌زاده، بازیکن تراکتور، پس از بازی با پرسپولیس با انتقاد و حمله به خبرنگاران، آنها را «از دم» به نادیده‌گرفتن جفای کیروش در حق خودش به‌خاطر به‌خطرافتادن منافع‌شان متهم کرد.

در بیانیه خبرنگاران آمده: «با رای عجیب امروز کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پرونده حمله متهورانه یکی از مدافعان تیم ملی فوتبال به یک هوادار، انتظار می‌رفت که دیگر مدافع تیم ملی فوتبال هم بی‌پروا حمله‌ور شود؛ این بار به خبرنگاران. خبرنگارانی که برای پیراهن ایران در برف، باران، گرما و سرما پابه‌پای ملی‌پوشان دویده‌اند، خندیده‌اند و گریسته‌اند.»

در ادامه آمده: «سکوت ارکان قضایی فدراسیون و نهادهای نظارتی باعث شده تا یک بازیکن معمولی، شدیدترین توهین‌ها را علیه تمام خبرنگاران فوتبال روا بدارد. کسی که خودش به‌خاطر یک مشت دلار به کشور حاشیه خلیج‌فارس رفته، خبرنگاران را به پولکی بودن متهم کرده. چرا که آب سربالا رفته و ابوعطا‌خوان‌ها قد کشیده‌اند؛ انگار نه انگار که خودشان، از اساس اشتباهی بوده و فرومایگی فوتبال ایران را به طاق رسانده‌اند.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
خبر ورزشی
گفت‌وگوی ویژه

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.