قلعه‌نویی لیگ را مقصر شکست دانست: برای آن بخشی که به خاطر بخت و اقبال نبود، من را ببخشید

جمعه ۱۴۰۲/۱۱/۲۰

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال، با انتشار پستی در اینستاگرام، بار دیگر روی «بخت و اقبال» در ناکامی تیم ملی فوتبال در مسیر قهرمانی جام آسیایی تاکید کرد و گفت: «دست ما به جام نرسید و آن بخشی که از بخت و اقبال جداست، بر گردن من است. امیدوارم عذرخواهی من را بپذیرید.»

قلعه‌نویی در متن این پست نوشته: «در این مدت کوتاه سعی کردیم از فرصت اندک آماده‌سازی به جهت آسیب‌ندیدن مسابقات باشگاهی برای جام ملت‌ها آماده شویم و قطعا در این مسیر و هدف، نقص و کاستی داشتیم اما نمایش ما در بیشتر مسابقات چنان برای مردم دلگرم‌کننده بود که قضاوت‌ها با توجه به تجربیات قبلی از انتظار ناکامی برابر بزرگان اسیا به قهرمانی در آسیا تغییر کرد. این هم حاصل تلاش بی‌نظیر و بی‌وقفه بازیکنان و همکاران من در کادر فنی بود و با تمام وجود از آنها تشکر می‌کنم. شرمنده‌ام که به اندازه آنها خوب نبودم.»

او در ادامه نوشت: «ما قهرمان نشدیم اما برای همه بازی کردیم. چه آنهایی که دوستمان داشتند، چه آنها که نه؛ که بالاخره روزی دلشان را رو به تیم ملی باز خواهند کرد که همه این خود ماییم. ایران عزیز. تا پای جان برای تو بود. این تیم بازخواهد گشت.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر ورزشی
جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.