اردلان درباره هواداران حکومتی: از هر رشته‌ای به قطر بردید، به‌جز فوتبال و فوتسال زنان

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵

نیلوفر اردلان، کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال و سرمربی تیم فوتبال زنان سپاهان، با انتشار یک استوری اینستاگرامی، به مدیران فدراسیون فوتبال بابت بی‌توجهی نسبت به فوتبال و فوتسال زنان گلایه کرد:«این روزها می‌گذرد، اما آنچه بیشتر ثابت می‌شود، مظلومیت فوتبال و فوتسال زنان در ایران است.»

اردلان در این استوری، پس از تبریک پیروزی تیم ملی فوتبال برابر ژاپن و آرزوی قهرمانی برای این تیم، نوشت: «خیلی دوست داشتم لابه‌لای عکس چهره‌هایی که مسافر قطر شدند، عکس پیشکسوتان فوتبال زنان را هم می‌دیدم. خیلی گشتم، ولی فکر کنم هم دوستان وزارت‌خانه و فدراسیون فوتبال یادشان رفته است. کاش بین همه مدیران و پیشکسوتانی که با هماهنگی فدراسیون به قطر سفر کردند، چهره‌های فوتبال و فوتسال زنان هم می‌بردید.»

او در ادامه با هشتگ «تبعیض و نابرابری»، نوشته: «وقتی ماجرا غمناک‌تر می‌شود که شما می‌بینید از بقیه رشته‌ها، چهره‌ها را بردند اما خبری از توجه به زنان فوتبالیست و فوتسالیست نیست! این روزها هم می‌گذرد اما آنچه بیشتر و بیشتر ثابت می‌شود، مظلومیت فوتبال و فوتسال زنان در ایران است. خواستم بگویم این جماعت می‌بینند و چیزی نمی‌گویند. کاش به نجابت‌شان احترام بگذارید.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

صفحه یک
گفت‌وگوی ویژه
خبرها
خبر ورزشی

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.