جریمه ۳ هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به دلیل جیمی‌جامپ حکومتی!

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۱

کفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون فوتبال ایران را به دلیل ورود جیمی‌جامپ به زمین در اواخر بازی ایران-امارات ۳ هزار دلار جریمه کرد. این تماشاگر ایرانی که در دقیقه ۸۸ بازی وارد زمین شد، یکی تماشاگران سازماندهی شده توسط جمهوری اسلامی برای بازی‌های تیم ملی در جام قهرمانی آسیا بود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا هشدار داده که در صورت تکرار این تخلف، ممکن است ایران با مجازات شدیدتری مواجه شود.

حضور یک‌دست تعدادی هوادار با لباس یک‌دست در بازی‌های ایران در جام قهرمانی آسیا، پرحاشیه شده؛ بسیاری این‌ها را نمایندگان واقعی مردم ایران نمی‌دانند.

در دو هفته گذشته، حضور و نوع تماشاگران بازی‌های تیم ملی ایران در جام قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ پرحاشیه بوده‌است. از جمله گروه رقص و آواز «بهار بند» در حاشیه بازی‌های ایران در جام قهرمانی آسیا، اجرا داشته است. این گروه که در برخی مراسم‌های تهران هم اجرا دارد، در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم دیده شد.

با اینکه مشخص نیست هماهنگی اجرای رقص و آواز زنان در حاشیه بازی‌های ایران در قطر چگونه انجام شده است، اما جمهوری اسلامی مدعی است هیچ هماهنگی برای حضور این گروه نداشته است.

علاوه بر این، کنفدراسیون فوتبال آسیا  باشگاه نساجی مازندران را به خاطر رفتار هوادرانش و تخلفاتی که در بازی با الهلال عربستان سعودی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مرتکب شد، در مجموع ۲۲ هزار دلار جریمه کرده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
حرف آخر
خبرها
تیتر اول

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.