جواد نکونام پس از دربی: دیگر در حضور دوربین صداوسیما حرف نمی‌زنم

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۲۳

جواد نکونام پس از دربی گفت: «این آخرین مصاحبه مطبوعاتی و کنفرانس من است که اگر دوربین [صداوسیما] باشد صحبت می‌کنم. آنها می‌توانند با کارشناسان شیتیل‌بگیر که همه در فوتبال آنها را می‌شناسند، صحبت کنند. یا مجریان یک قران، دوزاری که به باشگاه بزرگ استقلال بی‌احترامی می‌کنند.»

سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی گفت: «خواهشا از این به بعد اگر دوربین صدا و سیما در کنفرانس من باشد، هیچ صحبتی نمی‌کنم. حواستان باشد که خدایی نکرده بی‌احترامی به اصحاب رسانه نشود، چون بی‌احترامی‌هایی به باشگاه بزرگ استقلال (توسط صدا و سیما) صورت گرفته و ما از این بابت ناراحتیم.»

او درباره اشتباه منجر به گل سهرابیان، گفت: «به نظرم بهترین بازیکن ما آرمین سهرابیان، یک لحظه تمرکز نداشت. در رختکن به او گفتم که بهترین بازیکن ما بوده و اشتباهات برای من مربی است. تیم ما در نیمه دوم خیلی خوب و قابل احترام بازی کرد. موقعیت خلق کردیم، می‌توانستیم قبل از اینکه گل بخوریم، به گل برسیم. فشاری که داشتیم می‌آوردیم،‌ شرایط طوری بود که بتوانیم به گل برسیم و بازی را ببریم. متاسفانه روی یک لحظه غفلت گل خوردیم، ولی بعد از آن دوباره به بازی برگشتیم.»

سرمربی استقلال در مورد کیفیت بازی تیمش، گفت: «تیم ما باید امروز بازی را می‌برد. از نظر تاکتیکی و بخصوص در نیمه دوم، فوتبال خیلی بهتری ارائه دادیم، خیلی بهتر و قوی‌تر از پرسپولیس بازی کردیم ولی یک لحظه روی گلی که خوردیم، کارمان سخت شد وگرنه می‌توانستیم برنده بازی باشیم. از بچه‌های تیمم تشکر می‌کنم، فوق‌العاده بازی کردند، عالی بازی کردند. از هوادارانمان واقعا تشکر می‌کنم، امروز تیم را جانانه تشویق کردند و سنگ تمام گذاشتند. امیدوارم در آینده و در ادامه راه، بتوانیم با بازی بهتر و نمایش بهتر، آنها را خوشحال کنیم.»

او درباره خوشحالی پس از گل یامگا، گفت: «یک خوشحالی طبیعی بود، حالا رو به دروازه این‌ور یا آن طرف ندارد. دروازه‌ای که گل زدیم، آن طرف بود. پرسپولیس هم که گل زد به سمت ما خوشحالی کرد. خوشحالی حق طبیعی من است و هر جوری که دلم بخواهد خوشحالی می‌کنم. به کسی بی‌احترامی نمی‌کنم ولی هر جوری دوست داشته باشم خوشحالی می‌کنم.


خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
چشم‌انداز
اقتصاد و بازار
خبر

شنیداری

پادکست‌ها