عذرخواهی گولسیانی از هواداران: دو هفته پیش اخطار دادم، اما پس‌از شکست من‌را قربانی کردند

جمعه ۱۴۰۲/۰۹/۱۷

گئورگی گولسیانی، بازیکن گرجستانی پرسپولیس که پس از گل‌نکردن پنالتی سرنوشت‌ساز در بازی با الدحیل، با انتقادات شدید مواجه شده،‌ بابت این بازی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد. او نوشته اخطار برای پرداخت مطالباتش دو هفته پیش از بازی بوده و نه بلافاصله پس از آن و او قربانی شده است.

در یادداشت اینستاگرامی گولسیانی آمده است: «خانواده و هواداران عزیز پرسپولیس می‌خواهم بابت بازی قبل عذرخواهی و ناراحتی خود را اعلام کنم. من پیام‌های حمایت‌‌کننده زیادی دریافت کرده‌ام و همچنین فحش‌های زیادی دیدم، این بخشی از فوتبال است و آن‌را می‌پذیرم.»

او نوشته: ما یک خانواده بزرگ هستیم، امنیت و احترام خانواده در هر موقعیتی از همه مهمتر است. بسیاری از من می پرسند که آیا واقعاً یک نامه اخطار برای پرداخت تاخیر به باشگاه فرستادم یا خیر. بله، من به باشگاه اخطار دادم. البته معتقدم پول مهمترین چیز در زندگی نیست، اما گاهی اوقات دوره های سخت ظاهر می شود، زمانی که ما کاملاً بی پول هستیم و باید مراقب خانواده خود باشیم. من در قبال خانواده عظیمم مسئولیت کامل دارم و وقتی آنها در رنج هستند هرگز از انجام هیچ کار سختی دریغ نخواهم کرد.»

گولسیانی مدعی شده که بیش از سه ماه از آخرین پرداختی به او می گذرد: «​​یک ماه پیش با نمایندگان باشگاه صحبت کردم و وضعیت بد مالی خود را به وضوح توضیح دادم. قول هایی گرفتم، اما... برای بار دوم کمک خواستم، دوباره قول هایی گرفتم که هرگز محقق نشد. در این مدت دوستان عزیزم، برخی از هم تیمی ها و یکی از هواداران ما کمک های فراموش نشدنی و گرانبهایی را به من و خانواده ام انجام دادند.»

او نوشته که قربانی یک دسیسه شده: «دو هفته پیش، یک نامه هشدار رسمی به باشگاه فرستادم، اما هنوز منتظر هستم. برای جلوگیری از انتشار اطلاعات داخلی، به هیچ کس و غیر از اعضای باشگاه اطلاع ندادم. بعد از بازی قبلی این اطلاعات رسانه ای شد. خواسته یا ناخواسته قربانی این شکست شدم و تمام عصبانیت مردم به سمت سرازیر شد. درواقع این عملیات با موفقیت اجرا شد!»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها