امباپه-پاریسن‌ژرمن؛ از خیر ۸۰ میلیون دلار گذشت، تمدید نمی‌کند و به رئال‌مادرید می‌رود

جمعه ۱۴۰۲/۰۸/۲۶

نشریه آ.اس اسپانیا از قول منبع آگاه یک خبر داده که ماجرای انتقال امباپه به رئال مادرید دوباره شروع شده است؛ پاریسن‌ژرمن، پیشنهادی برای تمدید قرارداد به امباپه پیشنهاد نمی‌دهد. او آخرین پیشنهاد را رد کرده است. این به معنی چشم پوشی از پاداش ۸۰ میلیون دلاری است.

به نوشته آ.اس، پاریسن‌ژرمن انتظار داشت با توجه به انتقال نیمار به الهلال عربستان سعودی و بی‌رقیب شدن امباپه در پست مشترک با ستاره برزیلی، کاپیتان تیم ملی فرانسه به ماندن در پاریس ترغیب شود. حتی نشانه‌هایی از رضایت امباپه هم دیده می‌شد، اما او پیشنهاد تمدید قرارداد در ژانویه ۲۰۲۴ را رد کرد تا در تابستان سال آینده بازیکن آزاد به حساب بیاید.

البته آ.اس معتقد است که امباپه در رئال مادرید هم رقیب مشابهی دارد؛ وینسیوس جونیور که با او هم‌پست است.

از سوی دیگه نشریه «RMC» فرانسه معتقد است کیلیان امباپه اگر بخواهد به مادرید برود، باید اولین گام را او بردارد. باشگاه اسپانیایی و فلورنتینو پرز دیگر خود را جلو نخواهند انداخت، چون رویکرد آنها تغییر کرده است.

به نوشته این نشریه، به همین دلیل امباپه از پاداش ۸۰ میلیون یورویی اش گذشت و اولین گام برای جدایی رسمی از پاریس در تابستان پیش رو و انتقال به رئال مادرید را بردارد.

امباپه قرارداد بود در صورت تمدید قراردادش در ژانویه ۸۰ میلیون یورو پاداش وفاداری کسب کند اما این بازیکن این پاداش بزرگ را رد کرده است

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر ورزشی
هنر ایستادگی
جهان‌نما
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.