گل‌محمدی پس از شکست مقابل سپاهان: آنهایی که می‌خواهند به تیم بتازند، دیر شروع کردند

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۲۱

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس پس از نخستین شکست در فصل بیست و سوم لیگ برتر گفت: «داور خیلی راحت یک ایستگاهی به حریف داد و یک گل استثنایی هم زدند.»

او درباره ناکامی‌های پرسپولیس در بازی‌های اخیر گفت: «با توجه به مصدومیت‌های زیادی که به وجود آمد و بیماری بچه‌ها ما یک اُفتی در چند بازی اخیر داشتیم، ولی ممکن است برخی‌ها باشند که الان به تیم حمله کنند و بتازانند علیه تیم، ولی این حس و حال را باید از شروع فصل و نقل‌و‌انتقالات داشتند. الان به خودشان فشار می‌آورند،‌ اما آن موقع (ابتدای فصل) ساکت بودند.»

یحیی در مورد غیبت بازیکنان مصدوم و نقش آن در این نتیجه، گفت: «ما چهار پنج تا از بازیکنان‌مان را از دست دادیم‌. مرتضی، یاسین و امیری را از دست دادیم و دیروز هم باهویی مصدوم شد. این‌ها بازیکنانی هستند که می‌توانستند خیلی به تیم‌ ما انرژی بدهند و کیفیت بهتری در حمله داشته باشیم‌. موجودی همین بود و هر کاری توانستند در زمین کردند و متاسفانه این اتفاق افتاد.»

سرمربی سرخپوشان در خصوص عملکرد درویش در فصل نقل و انتقالات گفت: «یک‌سری محدودیت‌هایی برای تیم ما به وجود آمد. الان وقتی به این داستان‌ها فکر می‌کنم می‌بینم همه باشگاه‌ها کار خودشان را کردند و بازیکنان‌شان را گرفتند و ثبت کردند و اتفاق خاصی نیفتاد. این وسط فقط ما نتوانستیم تیم خودمان را تقویت کنیم‌. باید این سوال را از خودشان بپرسید.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
جهان‌نما
خبرها
در کارگه هنرمندی - فصل دوم

شنیداری

پادکست‌ها