گل‌محمدی پس از شکست مقابل سپاهان: آنهایی که می‌خواهند به تیم بتازند، دیر شروع کردند

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۲۱

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس پس از نخستین شکست در فصل بیست و سوم لیگ برتر گفت: «داور خیلی راحت یک ایستگاهی به حریف داد و یک گل استثنایی هم زدند.»

او درباره ناکامی‌های پرسپولیس در بازی‌های اخیر گفت: «با توجه به مصدومیت‌های زیادی که به وجود آمد و بیماری بچه‌ها ما یک اُفتی در چند بازی اخیر داشتیم، ولی ممکن است برخی‌ها باشند که الان به تیم حمله کنند و بتازانند علیه تیم، ولی این حس و حال را باید از شروع فصل و نقل‌و‌انتقالات داشتند. الان به خودشان فشار می‌آورند،‌ اما آن موقع (ابتدای فصل) ساکت بودند.»

یحیی در مورد غیبت بازیکنان مصدوم و نقش آن در این نتیجه، گفت: «ما چهار پنج تا از بازیکنان‌مان را از دست دادیم‌. مرتضی، یاسین و امیری را از دست دادیم و دیروز هم باهویی مصدوم شد. این‌ها بازیکنانی هستند که می‌توانستند خیلی به تیم‌ ما انرژی بدهند و کیفیت بهتری در حمله داشته باشیم‌. موجودی همین بود و هر کاری توانستند در زمین کردند و متاسفانه این اتفاق افتاد.»

سرمربی سرخپوشان در خصوص عملکرد درویش در فصل نقل و انتقالات گفت: «یک‌سری محدودیت‌هایی برای تیم ما به وجود آمد. الان وقتی به این داستان‌ها فکر می‌کنم می‌بینم همه باشگاه‌ها کار خودشان را کردند و بازیکنان‌شان را گرفتند و ثبت کردند و اتفاق خاصی نیفتاد. این وسط فقط ما نتوانستیم تیم خودمان را تقویت کنیم‌. باید این سوال را از خودشان بپرسید.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
تیتر اول
جهان‌نما
چشم‌انداز

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.