حمایت درویش از یحیی و بازیکنان؛ مگر می‌شود کارهای بزرگ این تیم و کادر فنی را فراموش کرد؟

شنبه ۱۴۰۲/۰۸/۲۰

مدیرعامل پرسپولیس در گفت‌و‌گو با سایت این باشگاه با حمایت از بازیکنان و کادر فنی، گفت: «اصلا نیازی به شعار دادن نیست. به طور قطع به خاطر پرسپولیس، به خاطر هواداران و به خاطر آینده باشگاه، در شایستگی این تیم و کادر فنی شکی نیست که نیاز به اعلام حمایت باشد.»

درویش پس از سه تساوی پیاپی پرسپولیس در لیگ و آسیا، گفت: «این روزها هجمه‌ها نسبت به پرسپولیس، اعضای تیم و کادر فنی بسیار زیاد است. این که هواداران از پرسپولیس انتظار قهرمانی و پیروزی در تمام بازی‌ها دارند یک بحث است و این‌که بعضی فرصت را مناسب دیده‌اند تا با تحریک و تهییج بیشتر، فضای هواداری و در کل خانواده پرسپولیس را بر هم بریزند، موضوع دیگری است.»

او با تمجید از دستاورد فصل گذشته بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس، گفت: «مگر می‌شود کارهای بزرگی که این تیم و کادر فنی انجام داده‌ است را فراموش کنیم؟ چند قهرمانی آوردند؟ چه‌طور به توانایی این نفرات شک کنیم؟ دیدیم بازیکنان چه کردند، همان بازیکنانی که دیگران سعی داشتند بگویند در حد پرسپولیس نیستند اما همه را انگشت به دهان گذاشتند. سعی کردند بگویند کادر فنی پرسپولیس دیگر تدبیری در چنته ندارد ولی اگر غیر از آن سه جام، سه جام دیگر هم وجود داشت، هر ۶ جام را می‌گرفتند.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
تاریخ شفاهی - فصل سوم
خبرها
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.