چند حسرت، اندکی غبطه و چند جمله کنایه در گفتگوی صمیمانه مسی و زیدان

جمعه ۱۴۰۲/۰۸/۱۹

آدیداس، اسپانسر لیونل مسی و زین‌الدین زیدان، گفت‌و‌گویی را به مناسبت هشتمین توپ طلای نابغه آرژانتینی بین دو اسطوره فوتبال جهان ترتیب داد. گفتگوی صمیمانه دو چهره شاخص فوتبال جهان موضوعات مختلفی داشت؛ مهمترینش، فینال جام جهانی.

در ابتدای این برنامه زیدان از همبازی‌نشدن با لیونل مسی به عنوان یک حسرت یاد کرد. او ابتدا توپی را به سمت کاپیتان تیم ملی آرژانتین پاس داد و گفت‌و‌گو آغاز شد: «اینجا ما با یک شماره ۱۰ با مقداری از جادو در طرف مقابل مواجه هستیم. حیف که نتوانستیم با هم بازی کنیم.»

مسی نیز در ستایش زیزو گفت: «همیشه به تو احترام گذاشتم و هر دستاوردی که در گذشته داشتی و در آینده به آن می‌رسی را تحسین می‌کنم.»

بخشی از گفت‌و‌گو هم به حس گلزنی در فینال جام جهانی اختصاص داشت؛ مسی به زیدان گفت: «بهترین حس دنیاست، هردوی ما می‌توانیم این را بگوییم.»

یکی از سوال های زیدان از مسی این بود که آیا دوست داری یک بازی دوباره برگزار شود چون تو پشیمان هستی که در این بازی نتوانستی کاری کنی؟

مسی در پاسخ به این سوال زیزو گفت: در فوتبالی از هیچ چیزی پشیمان نیستم. اما بازی فینال جام جهانی ۲۰۴ خیلی دردناک بود و هنوزم نمی توانم فراموش کنم.

در بخشی از گفتگو، مسی خطاب به زیدان درباره بهترین گل‌هایش با کنایه و شوخی گفت: به نظرم زدن گل در فینال جام جهانی خیلی لذت بخش است به نظر تو این طور نیست؟ (باخنده). زیدان در جواب گفت: احتمالا، البته اینطور که تو می‌گویی (باخنده)!

زیدان سه بار و مسی دو بار در فینال جام جهانی گلزنی و هر دو بازیکن یک قهرمانی و یک نایب‌قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده‌اند.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.