کریس رونالدو: من که هستم، بنزما آمد، بقیه هم به عربستان سعودی می‌آیند

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۸

کریس رونالدو، ستاره پرتغالی فوتبال دنیا پیش‌بینی کرده است پس از بنزما دیگر ستاره‌های فوتبال هم به عربستان سعودی می‌روند: «من با بنزما دوستم و می‌دانستم که او به عربستان می‌آید. من هزار درصد مطمئنم که ستارگان بیشتری به اینجا خواهند آمد.»

او گفت: «می‌دانستم که سفر من به‌سوی عربستان، قفل‌ها را باز می‌کند. من اشتباه نکردم و مطمئن هستم که تا دو، سه سال آینده، لیگ عربستان به یکی از مهم‌ترین لیگ‌های جهان تبدیل خواهد شد.»

کریم بنزما، کاپیتان پیشین رئال مادرید چند روز پیش با قراردادی ۲۰۰ میلیون یورویی به الاتحاد عربستان سعودی پیوست. اما لیونل مسی، کاپیتان قهرمان جهان که از پاریسن‌ژرمن جدا شده بود، با وجود قرارداد خیره‌کننده نیم میلیارد دلاری، به اینترمیامی آمریکا، تیم دیوید بکام رفت.

غیر از رونالدو و بنزما، گفته شده فوتبال عربستان سعودی به دنبال جذب ستاره‌های باتجربه دیگری مانند سرخیو یوکستس، آنخل دی‌ماریا، جوردی آلبا و سرخیو راموس است.

رونالدو در حاشیه مراسم رونمایی از برند آب آشامیدنی متعلق به خود در مادرید که «اورسو» نام دارد، گفت: «من امیدوارم تمام ستارگان به عربستان سعودی بیایند، در این کشور هیچ مشکلی وجود ندارد.»

او همچنین گفته که «من قصد دارم تا برای ۲ تا سه آینده بازی کنم. وقتی بازنشسته شدم، برای زندگی به مادرید باز خواهم گشت. اما در آینده، علاقه دارم یک باشگاه داشته باشم.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

تیتر اول
خبرها
چشم‌انداز
خبر

رادیو

پادکست‌ها

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.