آزار و اذیت بازیکنان لیگ‌برتری توسط یک اینفلوئنسر ۲۲ ساله

جمعه ۱۴۰۲/۰۳/۰۵

اورلا ملیسا اسلون، اینفلوئنسر تیک‌تاکی با بمباران پیامکی و راه‌اندازی کمپین آزار و اذیت میسون مانت، بازیکن ۲۴ ساله چلسی ممکن است زندانی شود. این دختر ۲۲ ساله، بن چیلول بازیکن ۲۶ ساله چلسی و بیلی گیلمور بازیکن ۲۱ ساله برایتون را هم بی‌نصیب نگذاشته است.

گیلمور گفته که پیام‌های ملیسا "تاثیر بزرگی" بر زندگی او داشته است.

ملیسا و مانت پس از آشنایی در یک مهمانی در خانه چیلولِ یک شب را با هم گذراندند و بعد به مدت شش ماه به صورت پراکنده با هم چت کردند تا اینکه مانت رابطه را به طور کامل قطع کرد.

اسلون ۲۱ بار شماره‌اش را تغییر داد، اما مانت هر بار او را بلاک می‌کرد، ولی این دختر دست‌بردار نبود و او را با پیام‌هایش بمباران می‌کرد. او همچنین یک اسکرین‌شات از پرداخت ۱۲.۹۹ پوند برای خرید یک شماره جدید از اپل برای او فرستاد و گفت: «من دیگر غذا نمی‌خرم تا بتوانم شماره‌های بیشتری بخرم!»

به گزارش بی‌بی‌سی؛ دادستان جیسون سیتال گفته که اورلا ملیسا اسلون به این تخلفات اعتراف کرد: «مانت پیام‌هایی از شماره‌های جدید دریافت می‌کرد، هر بار که آن شماره‌ها را مسدود می‌کرد، پیام‌هایی از یک شماره دیگر ارسال می‌شد.»

مانت به دادگاه گفته که نگران است ملیسا علاقه ای وسواس‌گونه به او داشته باشد و حتی می‌ترسد که سر و کله این دختر در زمین تمرین چلسی پیدا شود. او حتی پیام‌های زیادی در مورد مانت برای گیلمور می‌فرستاد. او یک صفحه در اینستاگرام باز کرد تا عکس چیلول با زنان دیگر را در آن پست کند. او خانواده و دوستان این ستاره را هم روی عکس‌ها تگ می‌کرد.

گیلمور، هافبک اسکاتلندی برایتون گفته که پیام های ملیسا تأثیر زیادی بر زندگی او داشته است: «من نتوانستم بخوابم و مجبور شدم قرص خواب بخورم.»

ملیسا اسلون به آزار و اذیت گیلمور بین ۱۰ سپتامبر تا ۲۸ اکتبر سال گذشته اعتراف کرد.

او همچنین اعتراف کرد که بین ۱۹ ژوئن تا ۲۸ اکتبر سال گذشته مانت را آزار داده و همچنین بین ۲۰ تا ۲۹ اکتبر ۲۰۲۲ باعث آزار و اذیت چیلول شده است.

به گفته یک قاضی آزار و اذیت اینفلوئنسر ۲۲ ساله، او را در آستانه بازداشت قرار داده است. اسلون فعلا با وثیقه آزاد است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
دنیای چین - فصل دوم
خبر

شنیداری

پادکست‌ها