درویش، مدیرعامل پرسپولیس: بعد از جام حذفی مدیر تازه‌نفس بیاید، من که کاربلد نبودم

شنبه ۱۴۰۲/۰۲/۳۰

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفتگو با ایسنا از احتمال خداحافظی از قرمزها حرف زده است: «بعد از بازی‌های جام حذفی‌، اگر مدیر تازه نفسی بیاید، قدمش روی چشم من است. ان‌شاءالله فردی بیاید که تواناتر باشد چون من که کار بلد نبودم.»

درویش همچنین در واکنش به اعتراضات مدیران باشگاه استقلال و ریکاردو ساپینتو که گفته بودند پرسپولیس را شایسته قهرمانی نمی‌دانند، گفته: آقای پروین ۳۵ سال پیش به من می‌گفت که بازنده تا یک هفته اجازه دارد فحاشی کند و شما چیزی به او نگویید. این بنده‌های خدا هزینه کرده‌اند و دوست داشتند قهرمان بشوند اما نشدند و الان باید چیزی بگویند.

او ادعا کرده که «بعید می‌دانم در ۳۰ سال اخیر پرسپولیس با این همه مشکل دست و پنجه نرم کرده باشد. سراغ ندارم در تاریخ پرسپولیس تا این اندازه مشکل داشته باشد. برای پرداخت مالیات از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۷ تقاضای تسویه حساب دادیم. در این سال‌ها این همه مدیر بودند اما چرا دنبال این موضوع نرفتند؟»

مدیرعامل پرسپولیس درباره بدهی‌های پرداخت نشده ربع قرن پیش پرسپولیس هم گفته: فردی در سال ۱۳۷۵، ۵۰ میلیون تومان به باشگاه پول داده است و الان یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان علیه حکم گرفته است. یک نفر دیگر در سال ۱۳۸۴، ۸۰ میلیون تومان پرداخت کرده و الان یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان حکم گرفته است. هر تیمی یکی از این مشکلات را داشت نمی‌توانست کار را پیش ببرد. ما چند پرونده مربوط به بازیکنان خارجی داشتیم که در یک مورد پرونده رادوشوویچ بسته شد.»

او همچنین گفت: بعد از پرسپولیس، تیم شهر ما استقلال است و همیشه از این تیم حمایت می‌کنیم. استقلال باید باشد چون اگر نباشد ما انگیزه‌ای نداریم که بازی کنیم و مدیرانش هم از دوستان ما هستند. با این حال حرف‌هایی می‌زنند که درست نیست. این خودفروشی است که به یک مربی خارجی بگویید فلان مربی با فلان مربی برای کسب نتیجه زد و بند دارند.»

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
چشم‌انداز
خبر

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید