پولادگر، معاون وزیر ورزش: شاید سجادی درباره حذف استقلال و پرسپولیس اطلاعات بیشتری دارد

شنبه ۱۴۰۲/۰۲/۲۳

محمد پولادگر،‌ معاون وزیر ورزش اظهاراتش درباره حذف قطعی استقلال از آسیا را اصلاح کرده است: در مورد وضعیت استقلال و پرسپولیس از من سئوالی شد، صحبت‌های من برای روز دوشنبه بود و همان چیزهایی بود که شنیده بودم اما بدون شک وزیر ورزش اطلاعاتی بیشتر از من دارد.

درحالی که حمید سجادی،‌ وزیر ورزش به طور مدام می‌گوید استقلال از آسیا حذف نشده، اما معاونش از حذف قطعی آبی‌ها خبر داده بود. پولادگر می‌گوید مصاحبه‌اش پیش از ادعای وزیر ورزش درباره حذف نشدن استقلال از آسیا انجام شده است.

از سوی دیگر او درباره آخرین وضعیت مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فدراسیون فوتبال و کمیته بدوی در حال تلاش هستند تا این موضوع به درستی مدیریت شود تا شرایط احراز مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس مشخص شود.

به گزارش ایرنا؛ معاون وزیر ورزش درباره انتخابات ژیمناستیک و احتمال ابطال آن گفت: انتخابات برگزار شده، مسائلی برای فدراسیون جهانی مطرح است که در حال تهیه پاسخ‌های مربوطه هستیم، البته ناظر فدراسیون جهانی در ایران و در مجمع بود و موضوع خاصی نیست چرا که در غیر این صورت می‌توانست در همان زمان اعلام کند.

پولادگر درباره شایعه بازداشت یکی روسای فدراسیون‌ها هم گفت: هیچ رئیس فدراسیونی را نداریم که به جرم اختلاس بازداشت شده باشد.

پربیننده‌ترین‌ها

تاریخ شفاهی - فصل دوم
خبر
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید