باشگاه پیکان ادعای سازمان لیگ درباره موافقت با بازی مقابل پرسپولیس در آزادی را رد کرد

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۱۴

باشگاه پیکان با صدور بیانیه‌ای نسبت به بیانیه شبانه سازمان لیگ درباره موافقت بازی مقابل پرسپولیس در آزادی گفت: سازمان لیگ و شورای تامین تصمیم گرفتند که بازی در آزادی برگزار شود و باشگاه پیکان که خود را جدا از جامعه فوتبال نمی‌داند، انتخاب دیگری غیر از قبول بازی آن نداشت.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده: «پس از آن که میزبانی در استادیوم کرج منتفی شد، سریعا با باشگاه پاس قوامین وارد مذاکره شده و فورا با سازمان لیگ نامه‌نگاری کردیم و گفتیم به خاطر مصلحت‌اندیشی، حاضریم در هر استادیومی که اعلام می‌شود، به میدان برویم به شرط آن که در صورت حضور تماشاگر، کلیه عواید بازی اعم از بلیت‌فروشی و تبلیغات محیطی به حساب پیکان واریز شود. صبح امروز هم جلسه‌ دیگری برگزار شد و خروجی آن، انتقال بازی به ورزشگاه آزادی بود در حالی که ما کوچک‌ترین تاثیری بر این تصمیم و انتخاب نداشتیم.»

در بخش پایانی این بیانیه آمده: «همواره به عنوان باشگاهی بی‌حاشیه، خود را تابع تصمیمات کلان کشور می‌دانیم. امیدواریم افرادی که در این شرایط، خود را به خواب زده‌اند و باشگاه پیکان را مقصر جابجایی بازی بین سه ورزشگاه انقلاب کرج، پاس قوامین و آزادی می‌دانند، صداقت و عقلانیت را در پیش گیرند و با منطق و کمی تفکر، به قضاوت این اتفاقات بنشینند.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
گفت‌وگوی ویژه
جهان‌نما
خبرها

شنیداری

پادکست‌ها