درگیری دو فایتر در اکباتان؛ علی‌اکبری باید بابت شکستن بینی و دندان الهامی دیه بدهد

دوشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۰۴

مازیار الهامی، فایتر ایرانی مسابقات MMA و کاپیتان پیشین تیم ملی کاراته ایران درباره درگیری با امیر علی‌اکبری، قهرمان کشتی جهان و فایتر دیگر ایران در MMA گفت: «رأی دادگاه آمده و علی‌اکبری محکوم شده و حالا باید دیه پرداخت کند.» این دو فایتر فروردین ۱۴۰۱ در اکباتان درگیر شده‌اند

الهامی درباره درگیری خود با علی‌اکبری به فارس گفته: ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ یکی از دوستان امیر علی‌اکبری با من صحبت کرد و مدعی شد که یک اسپانسر بسیار خوبی را برای من پیدا کرده‌ است و برای بستن قرارداد با هم در اکباتان قرار گذاشتیم. قرار ما در انتهای جاده سلامتی فاز ۲ اکباتان بود تا به دفتر اسپانسر برای ثبت قرارداد برویم. من زمانی که به انتهای جاده سلامتی اکباتان رسیدم، امیر علی‌اکبری و دو نفر از دوستانش با سلاح سرد به من حمله کردند. در آن درگیری بینی و دندان من شکست. یکی از اهالی همان ساختمان‌ها در آن درگیری امیر علی‌اکبری را شناسایی کرده بود و جزو شهود ما در دادگاه بود.

الهامی درباره دلیل اصلی درگیری با علی‌اکبری گفت: پس از خداحافظی از کاراته، در رشته ترکیبی MMA فعالیتم را آغاز کردم. به خاطر آشنایی با فنون رزمی، علی‌اکبری از من خواست تا به او فنون رزمی را یاد بدهم. مدتی بنده فنون رزمی را به علی‌اکبری آموزش دادم، اما پس از مدتی با او قطع همکاری کردم. از آن مقطع علی‌اکبری کینه به دل گرفته بود و مدام خط و نشان می‌کشید. تا اینکه کار به درگیری کشید.

او گفت: این اتفاقی که برای من رخ داد، باعث شد تا برای رسیدن به حقانیت و ثابت کردن ماجرا از علی‌اکبری شکایت کنم و حالا خوشبختانه با تمام اسنادی که موجود است، رأی دادگاه آمده و علی‌اکبری محکوم شده و حالا او باید دیه پرداخت کند. من تمام تلاشم را کردم تا ثابت کنم او در دادگاه به قضات هم دروغ می‌گفته است.

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
چشم‌انداز
خبر

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید