سرقت مسلحانه از خانه مسی همزمان با احتمال بازگشت اسطوره به بارسلونا

جمعه ۱۴۰۲/۰۱/۱۸

رسانه‌های اسپانیایی از ورود چند سارق مسلح نقاب‌پوش به خانه لیونل مسی در شهر بارسلون اسپانیا خبر دادند. مسی و خانواده‌اش در زمان این سرقت در این خانه حضور نداشتند. اما این سرقت در روزهایی اتفاق می‌افتد که شایعات زیادی درباره بازگشت مسی به بارسلونا منتشر شده است.

رسانه Antena 3 با انتشار تصاویری اختصاصی از خانه متعلق به لئو مسی اعلام کرد ساعت ۲ نیمه شب، دو سارق که لباس‌های سر تا پا سیاه به تن داشتند و صورت‌شان را با کلاه اسکی پوشانده بودند از دیوارهای خانه مسی در بارسلون بالا رفته و وارد محوطه حیاط خانه شدند. آن‌ها سعی کردند با استفاده از زور درهای ورودی به ساختمان و پنجره‌ها را شکسته یا باز کنند ولی موفق نشدند.

این سارقان در نهایت وقتی از ورود به ساختمان ناامید شدند، پیش از سر رسیدن پلیس اسپانیا فرار کردند. کل حادثه توسط دوربین‌های مداربسته موجود در خانه مسی ثبت و ضبط شده است و Antena 3 می‌گوید به کل فیلم‌ها دسترسی دارد.

سرقت از خانه مسی یا تلاش برای سرقت از ویلای لوکس او در شهر بارسلون برای اولین بار رخ نمی‌دهد و پیش از این هم سابقه داشته است. چند پیش هم دو مرد نقاب‌دار به اتاقی در یک هتل وارد شدند که مسی در آن اقامت داشت. این اتفاق در شهر پاریس رخ داده بود.

پربیننده‌ترین‌ها

خبر
پرسش - فصل سوم
خبرها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید