ادعای خبرنگار اسپانیایی: مسی با پاری‌سن‌ژرمن تمدید می‌کند بازگشت به بارسلونا منتفی است

جمعه ۱۴۰۲/۰۱/۱۱

خبرنگار روزنامه موندو دیپورتیوو خبرداده که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با شرایط لیونل مسی برای تمدید قرارداد، موافقت کرده است: «تنها چیزی که کم است امضای لئو مسی برای تمدید یک ساله اش با پاری سن ژرمن است. PSG شرایط مسی را پذیرفته.» با این حساب، بازگشت مسی به بارسلونا و نیوکمپ، منتفی است

پروژه بازگشت مسی به بارسلونا، از چند هفته پیش و با ناکامی‌های اهالی نیوکمپ در لیگ قهرمانان اروپا، دوباره سر زبان‌ها افتاده است. اما کاپیتان تیم قهرمان جهان، ظاهرا در چند کشور مشغول مذاکره است؛ فرانسه، اسپانیا، آمریکا و البته عربستان سعودی! تنها چیزی که در این مدت قطعی بوده، حضور ستاره آرژانتینی در MLS آمریکا و در پایان دوران فوتبالش است.

نشریه مارکا اسپانیا نوشته که لیونل مسی قرار است قبل از رفتن به لیگ MLS قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با PSG تمدید کند! اما پس از جام جهانی خبرهایی زیادی منتشر شد که گویای علاقمندی فراوان الهلال عربستان سعودی به استخدام مسی بود. حتی چند هفته پیش از رقم قرارداد نجومی لئو با الهلال منتشر شد که البته پدرش، آنها را رد کرد.

با این حال، اگر پاری‌سن‌ژرمن با لئو به توافق برسد، همه داستان‌ها، حداقل یک فصل با پایان باز باقی می‌مانند. از قرارداد لیونل مسی با پاری سن ژرمن سه ماه باقی مانده و این بازیکن به صورت قانونی اجازه دارد تا با هر باشگاهی که بخواهد مذاکره کند.

رافا یوستی، نایب رییس بارسلونا درباره بازگشت مسی به بارسلونا گفته: «دوست دارم مسی به بارسلونا برگردد. هر داستان زیبایی به یک پایان زیبا هم احتیاج دارد. ما با او در تماس هستیم و او می داند که چه قدر دوست داریم دوباره همکاری را از سر بگیریم. سرنوشت در مورد حضور دوباره لیونل مسی در بارسلونا تصمیم خواهد گرفت.»

یکی از موانعی که می‌تواند لئو را از پاری‌سن‌ژرمن دور کند، ناکامی پی‌درپی در لیگ قهرمانان اروپاست. آن هم حذف‌های دردناک توسط رئال مادرید و بایرن مونیخ. لئو معتقد است که در باشگاهی با پتانسیل اقتصادی پاری‌سن‌ژرمن، «باید در هر فصل آرزوی بردن همه چیز را داشته باشید.»

با این حال پاریسی‌ها حاضرند با لئو تمدید کنند. حتی برای مدتی بیش از یک‌سال دیگر. مالکان قطری پاری‌سن‌ژرمن هرچند که برای نگه‌داشتن نیمار، دو به شک هستند و خبرهایی از علاقه به فروش او منتشر شده، اما مسی فوتبالیستی است که ۱۰ اسپانسر جدید به باشگاه فرانسوی آورده است. موندو دیپورتیوو نوشته: «به همین دلیل، امیر می خواهد قرارداد خود را با لئو مسی تمدید کند. فشار از طرف دوحه قوی است، اما لئو هنوز چیزی را امضا نکرده است، اتفاقی که در ماه دسامبر بسیار نزدیک به نظر می رسید، زمانی که معلوم شد پدر لئو و همتایانش PSG به توافق اولیه برای تمدید قرارداد دست یافته اند.»

جرارد رومرو روزنامه نگار در ماه دسامبر ۲۰۲۲ خبر داده بود که تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن به نهایی شده است، اما تقریباً چهار ماه بعد، لئو هنوز چیزی را امضا نکرده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر ورزشی
جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.