خبرهای ضد و نقیض درباره ادامه حضور رحمان رضایی در کادر فنی تیم ملی

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۹

درحالی که خبرگزاری دولت از غیبت رحمان رضایی از تمرین امروز تیم ملی و احتمال جدایی او از کادر فنی تیم ملی فوتبال به دلیل حمایت چند ماه گذشته از خیزش انقلابی خبر داده است، اما در یکی از تصاویری که فدراسیون از تمرین صبح امروز تیم ملی در سالن «پک» منتشر کرده، رحمان رضایی دیده می‌شود

خبرگزاری ایرنا درباره احتمال خداحافظی رحمان رضایی از تیم ملی نوشته:رحمان رضایی یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی فوتبال است که شنیده می‌شود احتمال جدایی او از تیم ملی وجود دارد. او در تمرین امروز تیم ملی غایب بوده و قرار است در خصوص وضعیت این مربی امشب جلسه ایی میان تاج رییس فدراسیون و امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال برگزار شود.»

از سوی دیگر خبرگزاری امنیتی فارس نوشته: شرایطی که انتخاب رحمان رضایی به عنوان مربی تیم ملی فوتبال کشورمان از روز گذشته انتقاداتی را علیه امیر قلعه‌نویی و فدراسیون فوتبال مطرح کرده است، امروز این موضوع مطرح شد که احتمال دارد او از کادرفنی تیم ملی جدا شود. این درحالی است که رضایی امروز هم مانند اولین تمرین تیم ملی حضور فعالی داشت و حتی در یکی از عکس‌هایی که بخش رسانه‌ای تیم ملی منتشر کرد هم تصویر او در گوشه‌ای از این عکس دیده می‌شود.

از صبح امروز و با توئیت وحید یامین پور، معاون وزیر ورزش و جوانان علیه رحمان رضایی، احتمال خداحافظی رحمان از تیم ملی مطرح شد. یامین‌پور با انتشار عکسی از انتقادات پیشین رحمان رضایی به جمهوری اسلامی نوشت: «ایشون به عنوان مربی تیم ملی فوتبال انتخاب شدند! به نظر شما به کسی که چنین وقیحانه به جمهوری اسلامی اهانت می‌کند می‌توان اعتماد کرد که زیر پرچم مقدس صادقانه خدمت کند؟! مسئولان فدراسیون فوتبال اگر از خرج کردن ۲۰هزار دلار پاداش جام جهانی فارغ شدند به سوال فوق پاسخی بدهند.»

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

تیتر اول
خبرها
چشم‌انداز

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید