حذف کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی؛ خوشحالم که بهترین انتخاب را کردم و در کنار مردمم ایستادم

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۸

محمد احمدزاده، کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که به دلیل حمایت از مردم ایران درجریان مسابقات جام بین‌قاره‌ای در امارات، دیگر به تیم ملی دعوت نشد، چهارماه پس از بستن بازوبند مشکی در بازی‌های تیم ملی و خوشحالی نکردن پس از گلزنی و قهرمانی، اعلام کرد که از حرکت خود پشیمان نیست.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نیمه آبان ۱۴۰۱ پس از گلزنی در این رقابت ها و قهرمانی، یا شادی نکردند و یا هنر اعتراضی داشتند. آنها سرود جمهوری اسلامی را هم نخواندند.

پس از حمایت بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از خیزش انقلابی در مسابقات جام بین‌قاره‌ای دبی، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی مصطفی کیانی، سعید پیرامون و محمد احمدزاده را از فهرست این تیم برای آماده‌سازی مسابقات قهرمانی آسیا کنار گذاشت.

احمدزاده دراین‌باره در صفحه اینستاگرامش نوشته: بعد از رای دادن به علی‌آقا کریمی در مجمع انتخاباتی و تقاضای پاداش‌های عقب‌افتاده‌ای که حق ما بود، پروژه حذف من با گرفتن بازوبند کاپیتانی تیم‌ملی کلید خورد.

او نوشته: بعد از قهرمانی در جام بین‌قاره‌ای، به خاطر بستن بازبند مشکلی و خوشحالی‌نکردن بعد از زدن گل در بازی فینال و … که فقط برای احساس همدردی با مردم کور در این روزهای سخت بود، تنها بازیکنی شدن که دیگر در تیم ملی جایی نداشتم. تیمی که تمام جوانیم را به پایش گذاشتم و هیچ زمانی برایش کم‌فروشی نکردم. البته خوشحالم که بهترین انتخاب را کردم و در کنار مردمم ایستادم.

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
جهان‌نما
جهان‌نما

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید