«ترور بیولوژیکی» دختران محصل در ایران، فروغلتیدن جمهوری اسلامی به ورطه تاریک جنایت

جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۱۲

وب‌سایت آذرنیوز (AZERNEWS) مقاله‌ای تحلیلی درباره مسموم کردن سریالی و «ترور بیولوژیکی» دختران محصل در ایران منتشر کرده است که در ادامه آن را می‌خوانید.

گذشته از اعمال شریرانه جمهوری اسلامی به نام اسلام و علیه حقوق بشر، حالا خبرهایی درباره اقدامات زهرآلود حکومت آخوندی جمهوری اسلامی به گوش می‌رسد: مسموم کردن دختران دانش‌آموز در شهرهای مختلف ایران.

نحوه «مشکوک» رخ دادن چنین مسمومیت‌هایی نشان می‌دهد به احتمال فراوان حکومت جمهوری اسلامی پشت این حملات است.

به نظر می‌رسد در شهر قم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پشت مسموم کردن دختران جوان باشد.

در ماه‌های گذشته، گزارش‌هایی مبنی بر مسمومیت دست‌کم ۷۰۰ دختر با گازی سمی منتشر شد. اقدامی که بسیاری تحلیل‌گران مستقل آن را «عامدانه» خواندند برای مجبور و ناچار کردن خانواده‌ها به نفرستادن دخترانشان به مدرسه.

ماجرا از قم شروع شد و سپس به چندین شهر و ده‌ها مدرسه سرایت یافت.

نگاهی به گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد ایران هرگز از نقض حقوق بشر دست نکشیده. روشن است که چیدن چنین نقشه‌های شیطانی‌ و متوسل شدن جمهوری اسلامی به آن‌ها، برای آن است که نسل جوان و خوش‌فکر ایران را از رفتن به مدارس و دانشگاه‌ها بازدارد.

مسمومیت سریالی دختران تنها آشکار شدن مشتی نمونه خروار است که جنایات جمهوری اسلامی را در حق شهروندان ایران نشان می‌دهد.

رفتار غیراخلاقی حکومت آخوندی زیر نظر مستقیم نهادهای مذهبی انجام می‌شود که در جنایاتی همچون قاچاق انسان، سوءاستفاده از کودکان و آزار جنسی زنان انجام می‌گیرد.

روایت گلتکین مجیدووا از آزار جنسی در قم

گلتکین مجیدووا، یکی از قربانیان آزار جنسی مقام‌های مذهبی در قم است و روایت او نشان می‌دهد آزار دختران دانش‌آموز به طرق مختلف، به هیچ وجه بی‌سابقه نیست.

طبق روایت مجیدووا، او در سال ۲۰۰۶ در کنار چند دانش‌آموز دختر دیگر، در قم درس می‌خوانده تا این که روزی یک معلم زن، دانش‌آموزان دختر را به مناسبت تولد فاطمه، دختر پیامبر اسلام، به خانه امام جمعه شهر قم دعوت می‌کند.

گلتکین می‌گوید که او و دیگر دخترها، بی‌خبر از همه‌جا، از چنین دعوتی خوشحال بوده‌اند اما او ساعت ۱۱ شب به خانه امام جمعه برده شده و بین او و آن مرد «صیغه خوانده شده».

گلتکین می‌گوید از ترس نمی‌توانسته چیزی بگوید چون به آن‌ها گفته شده بوده امام جمعه قم نماینده روح‌الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی است که [نماینده] امام زمان است و آن‌ها فکر می‌کردند مخالفت با نماینده او، مخالفت با امام زمان است.

گلتکین بعدا خبردار شده که بقیه دوستانش هم تجربه‌های مشابهی با «افراد مذهبی» شهر داشته‌اند.

گلتکین بعد از آن روز شوم، فرار می‌کند و راهی برای بازگشت به باکو، پایتخت آذربایجان، می‌یابد اما بسیاری از دخترها نتوانسته‌اند برگردند چون برخی باردار و بچه‌دار شده‌اند و «پدر بچه‌هایشان هنوز هم معلوم نیست».

او می‌گوید که به بعضی دختران بیش از ۱۰ بار تجاوز شده است.

انتشار اخبار مسمومیت سریالی دختران محصل در ایران در حالی است که حکومت در حال پوسیدن جمهوری اسلامی، در زندان‌ها هم به کودکان تجاوز می‌کند و آزارشان می‌دهد.

افراد زندانی در زندان‌های جمهوری اسلامی هم قربانی و هم شاهد جنایات آنان هستند و شهادت می‌دهند که به دختران و پسران زیر ۱۶ سال در زندان تجاوز می‌شود تا جایی که یا بر اثر شکنجه در زندان یا خودکشی پس از آزادی، جانشان را از دست می‌دهند.

جنایات جمهوری اسلامی در جهان بر هیچ‌کس پوشیده نیست اما اقدامات جهانی برای مهار آن کافی نیست.

جامعه بین‌الملل باید در برابر وحشت‌پراکنی رژیم جمهوری اسلامی بایستد.

پربیننده‌ترین‌ها

ویژه برنامه نوروز ۱۴۰۲
رقصی برای مرگ
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید