فرهاد ظریف: ۲۶ سال زندان برای امیر نصرآزادانی که هنوز ۳۰ ساله هم نشده است

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۰۷

فرهاد ظریف، کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال ایران درباره حکم امیر نصرآزادانی نوشت: «هنوز ۳۰ سالش نشده که به ۲۶ سال حبس محکوم شده. ورزشکاری که صدای هموطنانش بود. امیر نصرآزادانی در ۸ آبان ۱۴۰۱ بازداشت شد.» او در دادگاه انقلاب اصفهان به اتهامات مختلف در مجموع به ۲۶ سال حبس محکوم شد.

بازیکن سابق باشگاه تراکتور پیشتر در یک فایل صوتی از زندان که سی‌ان‌ان منتشر کرد، خواسته بود دوستان فوتبالیستش صدای او باشند: «صدای من را برای رفیقام، دوستان فوتبالیم بفرست که بدانند من در چه شرایطی هستم و بتوانیم انشالله یک روزی دوباره در کنار هم باشیم. امیدم اول به خداست و بعد به تمام کسانی که بیرون هستند.»

قوه قضاییه جمهوری اسلامی در پرونده حادثه خانه اصفهان که مدعی است سه نفر در آن کشته شدند، صالح میرهاشمی، قهرمان کاراته و دو نفر دیگر را به اعدام محکوم کرد.

امیر نصرآزادانی، بازیکن پیشین سپاهان و تراکتور، در همین پرونده به اتهام عضویت در دسته‌جات غیرقانونی به قصد برهم زدن امنیت كشور به ۵ سال حبس تعزیری، برای اتهام اجتماع و تبانی منتهی به جرایم ضد امنیت به ۵ سال حبس تعزیری و برای اتهام معاونت در محاربه به تحمل ۱۶ سال حبس تعزیری محکوم شد.

پربیننده‌ترین‌ها

چی‌چکا، قصه شب
چشم‌انداز با سیما ثابت
میراث ناملموس

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید