تاج بلاتکلیفی تیم ملی را تمدید کرد: عجله‌ای برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال نداریم

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۰۱

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال به صراحت اعلام کرده نیمکت تیم ملی فوتبال فعلا بلاتکلیف خواهد ماند،‌ حتی در فیفادی: «درحال حاضر برای انتخاب سرمربی تیم ملی هیچ عجله‌ای نداریم. در پیک بازی‌های لیگ هستیم و امکان تشکیل تیم ملی وجود ندارد. به هر دو گزینه ایرانی و خارجی فکر می‌کنیم»

درحالی که در یک هفته، ۱۰ روز گذشته گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره سرمربی آینده تیم‌ملی منتشر شده است، رئیس فدراسیون فوتبال آب پاکی را روی دست همه ریخت: «در حال حاضر در پیک برگزاری بازی های لیگ هستیم و امکان تشکیل تیم ملی وجود ندارد.»

روزنامه ایران ورزشی، وابسته به دولت و خبرگزاری امنیتی تسنیم در روزهای گذشته بارها گزینه‌هایی را برای تیم ملی ردیف کرده‌اند. ایران ورزشی، کار امیر قلعه‌نویی را تیم‌ملی را تمام شده دانسته بود.

خبرورزشی در یک گمانه‌زنی درباره سرمربی آینده تیم‌ملی نوشته است: «امیر قلعه‌نویی یکی از گزینه‌های جدی سرمربیگری تیم ملی است اما او اعلام کرده است در این برهه از زمان از نظر روحی و روانی شرایط حضور در اردوی تیم ملی را ندارد.»

حتی نام هروه رنار، سرمربی فعلی عربستان سعودی هم مطرح شده بود. خبرگزاری امنیتی تسنیم هم در یک گمانه‌زنی درباره سرمربی آینده تیم‌ملی نوشت: «ژوزه‌ مورایس سرمربی سپاهان و پاکو خمس سرمربی تراکتور و کالدرون سرمربی اسبق پرسپولیس در فهرست گزینه‌های فدراسیون قرار دارند.»

تاج امشب درباره عملکرد کیروش هم گفته: «به شخصه، ارزیابی بسیار مثبتی ازگذشته آقای کیروش داشته و خواهم داشت. کیروش خدمات بسیار مثبتی برای فوتبال ایران انجام داد. کیروش همانند بسیاری از مربیان دیگر دارای نقاط ضعف و قوت خاصی بود و زحمات این مربی فوتبال بر کسی پوشیده نیست. در حال حاضر، کیروش، سرمربی قطر است و ما دیگر نمی‌توانیم وی را به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربی تیم ملی انتخاب کنیم.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
خبر
مستند کوتاه - حسین قوامی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید