آخرین خروجی استقلال، نخسین ورودی سپاهان؛ سیاوش یزدانی قربانی بمب فتح‌الله‌زاده شد؟

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۰۹

سیاوش یزدانی که با حاشیه‌های بسیار و در آخرین دقایق فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران از لیست استقلال خط خورده بود، به سپاهان پیوست. سپاهان و استقلال، بدون جذب بازیکن، قرارداد چند فوتبالیست فسخ کردند. سیاوش یزدانی گفته قربانی بمب فتح‌الله‌زاده شده است.

باشگاه استقلال برای فسخ یک‌طرفه قرارداد سیاوش یزدانی، اعلام کرد: «به دلیل رعایت نکردن مفاد قرارداد توسط این بازیکن در گذشته، باشگاه پیش از این هم می‌توانست قرارداد خود با وی را به صورت یک طرفه فسخ نماید اما با توجه به صحبت های انجام شده و جهت حفظ شان و جایگاه سیاوش یزدانی، این امر اتفاق نیفتاد.»

مدافع استقلال پس از فسخ یک طرفه قراردادش از سوی این باشگاه، به‌عنوان بازیکن آزاد به سپاهان پیوست و قراردادی به مدت دو فصل و نیم امضاء کرد.

استقلال با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ، اعلام کرده که به دلیل صحبت‌های یزدانی علیه ارکان باشگاه، قرارداد این بازیکن فسخ شده است. آبی‌ها مدعی هستند که در قرارداد سیاوش ذکر شده که او حق ندارد علیه ارکان باشگاه صحبت کند و مدیران تیم نیز با استناد به این موضوع قرارداد او فسخ کرده‌اند.

اکنون اما سیاوش یزدانی در یک پست خداحافظی از هواداران استقلال مدعی شده قربانی بمب علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال شده است: شاید هرگز فکر نمی‌کردم به خاطر وعده ترکاندن بمب قربانی شوم که اگر این اتفاق برای هر یک از همبازیانم می‌افتاد و لحظه آخر بیرونش می‌کردند سکوت نمی‌کردم.»

او نوشته: «هرگز فکر نمی‌کردم بی سر و صدا چند هفته با کمر مصدوم و تزریق آمپول برای استقلال بازی کنم ولی حتی یک نفر درون تیم به این موضوع اشاره نکند و حتی مربیان هموطنم از ترس به هواداران حرفی نزنند. چون دنبال بهانه می‌گشتند که من و امثال منی را قربانی کنند.»

فتح‌الله‌زاده پیش از این درباره سیاوش یزدانی گفته بود: «قراردادش را فسخ کردیم‌ تا جا باز شود. ان‌شاءالله تا ۳-۲ روز آینده یک بازیکن بزرگ به استقلال اضافه می‌شود.»

پربیننده‌ترین‌ها

میراث ناملموس
خبرها
رنگ زندگی - آسیای مرکزی

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید