مسابقات بین‌المللی قوی‌ترین مردان و زنان جهان را برگزار می‌کنیم

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۰۸

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران به ایسنا گفته است: رامسر میزبان مسابقات قوی‌ترین مردان و زنان جهان خواهد بود.

روح‌الله سلگی امروز در جلسه ستاد پشتیبانی رویداد ورزشی بین‌المللی قوی‌ترین مردان و زنان جهان که به میزبانی مازندران برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این مسابقات ۲۰۰ ورزشکار خارجی و ۸۰۰ ورزشکار داخلی در ۸ رشته بدن سازی و پرورش اندام با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
او در حالی این خبر را با ایجاد فرصت مناسب برای جذب گردشگر اطلاع داده است که پیش از برگزاری جام جهانی قطر نیز مسئولان جمهوری اسلامی از فرصت میزبانی مشترک و جذب گردش سخن می‌گفتند نکته‌ای که حتی در سطح افزایش پروازهای بین دو کشور هم عملی نشد و تمامی هتلداران جزایر کیش و قشم از عدم استقبال حتی ایرانیان سخن گفتند.

همچنین ادعای معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران در حالی مطرح می‌شود که چندی پیش خبر ممنوعیت رشته بدنسازی برای زنان در ایران خبرساز شد و حسین جمشیدی مدیر روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری و پرورش اندام در این باره گفته بود: فقط دکتر نصیرزاده به این موضوع اشاره کرده که رشته پرورش اندام برای بانوان در ایران ممنوع است. البته با توجه به نوع پوشش زنان در این رشته در رقابت های خارجی هیچ فعالیتی تاکنون در این رشته انجام نشده و از این پس نیز انجام نخواهد شد

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
چشم‌انداز با سیما ثابت
خبرها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید