نقل و انتقالات زمستانی استقلال؛ ساپینتو فقط خروجی داشت، بمب فتح‌الله‌زاده عمل نکرد

جمعه ۱۴۰۱/۱۱/۰۷

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال که در دو سه هفته گذشته مدام حرف از بمب و انتقال چند اسم به جمع آبی‌پوشان می‌کرد، در نهایت مسیری را رفت که شاید استقلال از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود؛ فسخ یک‌طرفه قرارداد سیاوش یزدانی.

دیشب و در واپسین ثانیه‌های نقل و انتقالات زمستانی باشگاه استقلال قرارداد سیاوش یزدانی را یکطرفه فسخ کرد تا جای خالی برای بازیکنی که فتح‌الله‌زاده وعده اش را به هواداران داده باز شود. اما این اقدام باشگاه استقلال ممکن است باعث محرومیت این باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالاتی شود.

استقلالی‌ها معتقدند می‌توانستند قرارداد یزدانی را به خاطر چند مصاحبه در گذشته فسخ کنند و بابت همین مساله هم اطلاعیه صادر کردند اما اگر این ادعاها محکمه پسند نباشد طبق قانون یزدانی می‌تواند استقلال را از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم کند. در صورتی که شکایت یزدانی ثبت شود باشگاه استقلال باید قرارداد یزدانی را تمام و کمال پرداخت کند ضمن آنکه ممکن است ۲ پنجره نقل و انتقالات هم محرومیت برای استقلال در نظر گرفته شود.

باشگاه استقلال شب گذشته در بیانیه‌ای مدعی شد به دفعات از سیاوش یزدانی خواسته بود قرارداد خود را به صورت تفاهم نامه فسخ کند اما عدم مراجعه این بازیکن به باشگاه موجب فسخ یک طرفه قرارداد شد: با وجود این که مدیران باشگاه بر اساس مذاکرات قبلی و اعلام سرمربی محترم، آمادگی لازم برای توافق و فسخ قرارداد با سیاوش یزدانی را داشتند، اما بازیکن مذکور از انجام این کار سر باز زد. به دلیل رعایت نکردن مفاد قرارداد توسط این بازیکن در گذشته، باشگاه پیش از این هم می‌توانست قرارداد خود با وی را به صورت یک طرفه فسخ نماید اما با توجه به صحبت‌های انجام شده و جهت حفظ شان و جایگاه سیاوش یزدانی، این امر اتفاق نیفتاد.»

با این اتفاق سیاوش یزدانی می‌تواند برای دستیابی به حق و حقوق خود از باشگاه استقلال شکایت کند.

علی فتح‌الله‌زا‌ده یکی دو شب پیش در گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد به دنبال فوتبالیستی است که در اورتون و منچسترسیتی بازی کرده. احتمالا منظورش جو، مهاجم برزیلی است که با این مشخصات مطابقت دارد.

استقلال هیچ بازیکنی را وارد لیست نکرد و فقط دو خروجی داشت؛ سجاد شهباززاده، سیاوش یزدانی. البته آمانوف که فقط دو دقیقه برای استقلال بازی کرده بود، در لیست باقی ماند و بار دیگر آبی‌ها در خروج او از فهرست ناکام ماندند. فهرست مغضوبان ساپینتو البته بلند بود، اما فقط دو بازیکن از لیست خارج شدند.

هرچند که فتح‌الله‌زاده امروز وعده داد تا دو روز آینده با یک بازیکن بزرگ قرارداد ببند، اما فعلا که بمب‌های او، در حد حرف بوده‌اند تا گران‌ترین تیم این‌فصل فوتبال ایران، همچنان گرفتار بدهی‌ها و در هراس از بسته ماندن پنجره‌های نقل و انتقالاتی باشد.

ورودی: -
خروجی: سجاد شهباززاده، سیاوش یزدانی

پربیننده‌ترین‌ها

خبر
رنگ زندگی - آسیای مرکزی
خبر

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید