امیررضا خادم: ۸۰ درصد مردم به وضعیت موجود معترضند

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۰

امیررضا خادم قهرمان کشتی جهان، نماینده پیشین مجلس و رییس پیشین فدراسیون کشتی که در هفته‌های گذشته از معترضان به جمهوری اسلامی حمایت کرده بود، نوشته: ۸۰ درصد ایرانیان به وضعیتِ اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعیِ کشور معترضند.

او که در هفته‌های گذشته از معترضان به جمهوری اسلامی حمایت کرده است و حتی به خاطر همین حمایت‌ها از کار در وزارت کار و رفاه برکنار شده، با انتشار تصاویری از چهره‌های شاخصی که در داخل و خارج از کشور از معترضان حمایت کرده‌اند، نوشته است: «چه اعتراف کنیم، چه به روی خود نیاوریم، واقعیتی غیرقابل انکار وجود دارد و آن اعتراضِ منطقیِ بیش از ۸۰ درصدِ ایرانیان نسبت به وضعیتِ اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعیِ کشور است. هرچند در شکلِ اعتراضات تفاوت وجود داشته و این اکثریتِ مطلق، طیفِ طرفدارِ تغییرِ حاکمیت را دربرمی‌گیرد تا آنهایی که پایبند به نظام بوده، اما به اصلاح و رفعِ سوءمدیریت ها و... هستند.»

او در ادامه با کنایه به یک‌طرفه بودن صدا و سیمای جمهوری اسلامی نوشته که تنها یک صدای "اثرگذار" از این رسانه شنیده می‌شود: «اما در این بین یک سوال یا انتخاب وجود دارد؛ و آن عبارتست از اینکه معترضین در انتخابِ مرجع و کسانی که به نوعی احساس میکنند، حرفِ دل آنها را می‌زنند، چگونه عمل می‌کنند؟!»

خادم این‌چنین پاسخ می دهد: «من به بعنوان یک شهروند که عاشقِ وطن است، اگر قصدِ "انتخاب" داشته باشم، ترجیحم افرادیی‌ست که در داخلِ ایران حضور داشته، از نزدیک مشکلاتِ مردم را لمس می‌کنند و علیرغم همه تهدیدهایی که پیرامون شان هست، موقعیت، زندگی، خانواده و... خویش را به خطر انداخته و صدای مردمند!»

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
تیتر اول
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید