حمله اسکوچیچ به نایب رئیس فدراسیون: از نام من برای توجیه بزرگترین شکست خود استفاده نکنید

شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۲۶

روز گذشته نایب رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که بازیکنان تیم ملی قصد نداشتند در نیمه دوم بازی با الجزایر به میدان بروند. در پی این صحبت‌ها، #اسکوچیچ، سرمربی سابق تیم ملی با انتشار پستی در اینستاگرام واکنش تندی نسبت به اظهارات نبی نشان داد، ولی بعد از مدتی کوتاه پستش را حذف کرد.

اسکوچیچ در اینستاگرامش نوشت: برخلاف میل باطنی‌ام باید جواب بدهم. آقای نبی واقعاً دیگر قصد نداشتم با شما بحث کنم، اما اظهارات اخیر شما در مورد دوران حضور من باعث شد این کار را انجام دهم. هر بار که علیه من چیزی می‌گویی، افتخار می‌کنم که در طرف مقابل شما هستم. نه شما، نه آقای تاج و نه آقای خراطی، در تیم من نبودید. شما و همکاران‌تان با طمع و خودخواهی در حال نابود کردن فوتبال ایران هستید و تنها نتیجه‌ای که تا الان گرفتید، شکست بود.

امروز همه می‌دانند که افراد شما مدت‌ها پیش با بازیکنان و مربی جانشین من در ارتباط بوده‌اند. در جام جهانی ناچار شدید مسن‌ترین تیم رقابت‌ها را روانه مسابقات کنید، چرا که باید لطف برخی بازیکنان که مسیر را برای رسیدن‌تان به جام جهانی هموار کرده بودند جبران می‌کردید.

من از شما می‌خواهم که از نام من برای توجیه بزرگترین شکست خود مقابل انگلستان و شکست مقابل آمریکا در حساس‌ترین بازی برای ایران در تاریخ جام جهانی استفاده نکنید. در عوض، می‌توانید از پاداش‌ها و حواله‌های خودرویی که من برایتان به ارمغان آورده‌ام لذت ببرید و کماکان هم باید ممنون من باشید که منابع مالی کافی برای جبران اشتباهات گذشته‌تان که هزینه‌ای گزاف داشته‌اند، فراهم کرده‌ام.

لطفا مسئولیت تصمیم خود را برای آوردن مربی (کارلوس کی‌روش) بپذیرید که برای سومین بار متوالی در تلاش برای صعود از دور گروهی ناکام ماند و در مرحله مقدماتی جام جهانی، نتوانست کلمبیا و مصر را به جام جهانی بیاورد.

پربیننده‌ترین‌ها

تیتر اول
تیتر اول
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید