کیروش: نباید به حرف تماشاگرنماهای غیرواقعی توجه کنیم

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۲

کی‌روش که در مدت ۸ سال حضورش در ایران همواره از حمایت ویژه‌ای میان مردم برخوردار بود این حجم از بی‌اعتنایی و خشم مردم نسبت به شاگردانش را بر‌نمی‌تابد.
او که پس از باخت مقابل انگلستان، عدم حمایت مردمی را دلیل اصلی این شکست برشمرده بود، این‌بار گفته به حرف تماشاگرنماها توجه نکنید!

سرمربی تیم ملی که حتی در جلسه فنی و تمرین روز گذشته شرکت نکرده بود ترجیح داده صحبت‌هایش را در اینستاگرام بزند: نباید نگران هوادارنماها باشیم. نباید به حرف‌های این تماشاگرنماهای غیرواقعی و هیجان‌زده توجه کنیم. برای تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی باید هزینه زیادی بپردازید. در فوتبال ما نمی‌توانیم زمان را با بهانه‌ کردن و اینکه تقصیر را گردن کسی دیگر بیاندازیم، بگذرانیم. ما باید مسئولیت کارمان را برعهده گیریم. مبادا در تله بیفتید و این صفت قهرمانی را با قیمت ارزان بفروشید. خدا به شما این فرصت را داده تا با تلاش و استعداد خود فوتبال بازی کنید. این یک جرم است اگر از این هدیه الهی استفاده نکنید. خودتان باشید و متعهد به کشورتان تا به یک قهرمان واقعی و به یک مدل حقیقی برای جامعه بدل شوید تا مردم، دوستانتان و خانواده به شما افتخار کنند. بقیه چیزها در فوتبال چیزی جز شکست و حسادت نیست.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما
یک روز زندگی با عینک دیجیتالی اپل

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.