کاپیتان سابق تیم ملی: اعتراضات ایرانی‌ها برای پس گرفتن ایران است، برای آینده فرزندانشان

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۳

اشکان دژاگه، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتشار متنی در اینستاگرام، بار دیگر حمایت خود را از اعتراضات خیابانی مردم ایران اعلام کرد و با انتشار یک استوری اینستاگرامی نوشت: «اعتراضات ایرانی‌ها علیه اسلام یا هیچ مذهب دیگری نیست. آن‌ها برای حقوق اولیه خود مبارزه می‌کنند.

دژاگه در ادامه نوشت: «آنها برای حق آواز خواندن زنان در کشور خودشان، برای حق طلاق، حق حضانت فرزند، حق انتخاب پوشش، برای متوقف کردن شکنجه و تجاوز در بازداشت‌گاه‌ها، برای متوقف کردن بازداشت‌های نادرست، برای آزادی بیان، نه تنها برای روزنامه‌نگاران بلکه برای همه شهروندان، برای بسیاری از ایرانیان خارج از کشور که می‌ترسند در صورت بازگشت به سرزمین‌شان اعدام شوند. آن‌ها در حال مبارزه برای پس گرفتن ایران هستند، برای آینده فرزندانشان.»
کاپیتان سابق تیم ملی در روزهای گذشته، علاوه بر انتشار پست‌هایی در اینستاگرام، با حضور در تجمع اعتراضی ایرانیان برلین، اعتراض خود را به کشته شدن مهسا امینی نشان داده بود.
خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران، امروز با انتشار مطلبی مدعی شد دژاگه این روزها در تمرینات فولاد خوزستان حضور دارد و رسانه‌هایی که علیه منافع ملی ایران کار می‌کنند، به دروغ درباره حضور دژاگه در تجمع اعتراضی در شهر برلین خبرسازی کرده‌اند.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

پوشش ویژه
پوشش ویژه
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید