یحیی گل‌‌محمدی: پرسپولیس امسال کهکشانی نیست

۱۴۰۱/۴/۳۰

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص نقل و انتقالات تیمش و اینکه پرسپولیس امسال را با لقب کهکشانی‌ها صدا بزنند، گفت: کدام کهکشانی؟ ما بازیکنان خوبی در چند پست خریدیم که می توانند به پرسپولیس کمک کنند؛ اما دادن لقب کهکشانی یا کهکشانی ها اصلا و ابدا درست نیست.

سرمربی پرسپولیس در گفت‌و گو با خبر ورزشی خاطرنشان کرد: بروید تحقیق کنید و ببینید چه بازیکنانی در دو، سه سال اخیر از پرسپولیس جدا شده اند. ستاره های بزرگی از تیم رفته اند و ما این فصل برای پر کردن جای خالی آنها خرید کرده ایم. بازیکنان خوبی هم خریده ایم. گروهی هم از قدیم بودند که امروز باانگیره فراوان به تیم کمک می‌کنند اما این لقب و حرف‌های این چنینی بار روانی اضافه به تیم وارد می‌کند. ما هنوز مهاجم می‌خواهیم و نتوانستیم این ضعف خود را در فصل گذشته مرتغع کنیم و دیگر هم نمی‌خواهم به آن بپردازم اما امیدوارم زودتر بتوانیم در این بخش پرسپولیس را تقویت کنیم.

گل‌محمدی در پایان گفت: فوتبال‌دوستان به خوبی به خاطر دارند که حدود ۲۰ سال پیش همین القاب به خاطر خرید فیگو، رونالدو، زیدان و … به رئال مادرید داده شد، اما در نهایت چه شد؟ این تیم پس از یک قهرمانی اروپایی و لالیگا، سه سال متوالی اگر اشتباه نکنم نتوانست جام بگیرد و نابود شد! تازه ان تیم واقعا کهکشانی بود و ابرستاره‌های دنیای فوتبال را خریده بود. بنابراین چنین بحث‌هایی در خصوص پرسپولیس جالب نیست.

خلاصه خبرها
امروز
کمبود تراشه

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید