دفاع عزیزی خادم از عملکردش؛ پاک‌ترین و موفق‌ترین فدراسیون تاریخ را داشتم

۱۴۰۱/۴/۱۳

شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، رئیس برکنار شده فدراسیون فوتبال ایران با حضور در یکی از برنامه‌های صدا و سیما و با دفاع از عملکردش گفت:‌ پاک‌ترین، سالمترین و شفاف‌ترین فدراسیون تاریخ را داشتم و اگر یک دلار تخلف کرده باشم حاضرم ۱۰۰ دلار برگردانم.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران با انتقاد از رفتار هیات رئیسه درباره استیضاحش تاکید کرد:‌ هیات رئیسه فدراسیون با برکناری من به فوتبال ایران خیانت کرد. آنها فوتبال ایران را به فضایی بردند که در دنیا سابقه نداشت.

عزیزی‌خادم با اشاره به عملکرد مجمع فوتبال ایران گفت:‌ برکناری من غیرقانونی بود و در مجمع فدراسیون اجازه دفاع نداشتم. اگر تخلفی کرده باشم حاضرم محاکمه شوم.

رئیس برکنار شده فدراسیون فوتبال با اشاره به صعود تیم ملی به جام جهانی و ارتباط این صعود با عملکرد خودش گفت: در تمام تیم‌های ملی مردان و زنان در رده‌های مختلف اتفاق‌های خوبی افتاد و فدراسیون من، موفقترین فدراسیون تاریخ بود. فوتبال ایران از یک سقوط آزاد و با یک مربی ۲۰۰ هزار دلاری به جام جهانی رسید و مدیریت من در این موضوع تاثیر داشت.

عزیزی‌خادم با رد موضوع پرداخت پاداش‌های کلان به کارمندان و مشاوران فدراسیون تاکید کرد:‌ هیج تخلفی انجام نشده و حتی میزان پاداش‌ها نسبت به قبل کمتر شد. حتی ۱۰ میلیادری که گفته می‌شود من به باشگاه پرسپولیس پرداخت کردم را هم وزارت ورزش به فدراسیون داد و گفتند به پرسپولیس پرداخت کنید.

بررسی بازارها
امروز
نگاه روز

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید