احمد راستینه:‌ راهروی مجلس جای بحث برای تغییر سرمربی تیم ملی نیست

۱۴۰۱/۴/۵

راستینه درباره اظهارات نایب رئیس مجلس مبنی بر اینکه "صحبت‌هایی در راهروهای مجلس مبنی بر جایگزینی سرمربی داخلی برای تیم ملی شنیده می‌شود" گفت: دغدغه نایب رئیس مجلس درباره ورزش محترم است و همواره تلاش کرده در راستای کمک به دستگاه‌های اجرایی نظرات و نگاه نمایندگان را انعکاس دهد.

رئیس کمیته ورزش و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با فارس تصریح کرد: در خصوص انتخاب سرمربی دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد. در حال حاضر اسکوچیچ کارش را انجام می‌دهد و بررسی فنی موفقیت او و برنامه آماده سازی تیم باید در میدان‌های کارشناسی و حوزه تخصصی خودش بررسی شود. آنچه نمایندگان نسبت به آن دغدغه دارند این است که تیم ملی ما باید با آماده سازی مناسب و شرایط روحی و جسمی مناسب خودش را برای مسابقات حساس جام جهانی آماده کند.

راستینه عنوان کرد: انتظار داریم وزارت ورزش با کمک فدراسیون فوتبال و رصد دقیق برنامه‌های سرمربی و میزان موفقیت این برنامه‌ها، در این خصوص تصمیم لازم را اتخاذ کند. اگر بنا به ماندن اسکوچیچ است باید به او کمک کنند تا برنامه‌هایش برای آماده سازی تیم به بهترین شکل پیش برود. اگر هم احیانا جمع‌بندی شان تغییر سرمربی است باید این موضوع هم با نگاه کارشناسی مورد بررسی قرار بگیرد. باید دید با توجه به ماه‌های باقی‌مانده تا جام جهانی اساسا این اقدام درست است یا نیست؟ این مورد در حیطه تخصصی حوزه فوتبال است و فکر می‌کنم جای مطرح شدن آن راهروهای مجلس نیست.

چشم‌انداز با سیما ثابت
خبر
امروز

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید