مدافع تیم ملی لهستان بعد از امضای قرارداد با اسپارتاک مسکو از حضور در جام جهانی محروم شد

۱۴۰۱/۳/۳۱

ماسیج رایبوس، مدافع تیم ملی فوتبال لهستان به دلیل امضای قرارداد با یک باشگاه روس از تیم ملی این کشور کنار کذاشته شده و جام جهانی قطر ۲۰۲۲ را از دست داد.

مدافع چپ ۳۲ ساله تیم ملی فوتبال لهستان که سابقه ۶۶ بازی ملی در کارنامه دارد، طی ۵ فصل گذشته در لوکوموتیو مسکو حضور داشت که قراردادش در پایان فصل گذشته به اتمام رسید اما ملی‌پوش لهستانی تصمیم گرفت همچنان به فوتبالش در لیگ روسیه ادامه بدهد و قرارداد جدیدی با اسپارتاک مسکو امضا کرد.

فدراسیون فوتبال لهستان با تایید این موضوع و انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: چسلاو میخنیویچ، سرمربی تیم ملی با ماسیج رایبوس که هم اکنون در لهستان به سر می برد، صحبت کرد. سرمربی تیم ملی به این بازیکن اعلام کرد که با توجه به شرایط فعلی باشگاهی‌اش، برای تمرین آینده تیم ملی دعوت نمی‌شود و برای تیمی که به جام جهانی قطر می‌رود در نظر گرفته نمی‌شود.

گفتنی است بعد از تهاجم نظامی روسیه علیه اوکراین، تحریم‌هایی برای فوتبال ملی و باشگاهی روسیه در نظر گرفته شد و تیم ملی فوتبال روسیه با تصمیم فیفا از حضور در قطر ۲۰۲۲ محروم شد و تیم‌های باشگاهی روسیه هم از حضور در مسابقات اروپایی محروم شدند.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

مرور مطبوعات
خبر ورزشی
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید