مدیرعامل باشگاه پرسپولیس: از فدراسیون ناامید شده‌ایم، حقمان را در فیفا می‌گیریم

۱۴۰۱/۳/۱۸

رضا درویش گفت: از مسئولان کمیته انضباطی، سوال دارم که در بازی‌ای که همه جزئیات و اتفاقاتش مشخص بوده و مردم هم همه صحنه‌ها را دیده اند، این همه تاخیر در صدور رای برای چه بود؟ وقتی پرسپولیس میهمان بوده و در هیچ اتفاقی دخیل نبوده، چرا باید از یک بازی با تماشاگر محروم شود؟

وی افزود: ما واقعا ناامید شده‌ایم از این مسئولان کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال. یک بار، سال قبل چنین رأیی را برای بازی پرسپولیس - سپاهان صادر کردند که آن هم خیلی عجیب و یک‌طرفه بود و الان دوباره علیه پرسپولیس رای ظالمانه‌ای دادند.

درویش تصریح کرد: آقایان! دیوار کوتاه‌تر از پرسپولیس پیدا نکردید؟ چرا هواداران تیم‌های دیگر تخلف می‌کنند، پرسپولیس را محروم می‌کنید؟! شک نکنید که این پرونده را مستقیما به فیفا می‌بریم و آنجا مطمئن هستیم که حقمان را می‌گیریم. بعد می‌خواهیم ببینیم وقتی پرونده را به فیفا بردیم، آقایان فدراسیون خودشان خجالت‌زده نمی‌شوند؟ آبروی فوتبال ایران نمی‌رود؟ ما چاره‌ای جز این کار نداریم و شک نکنید که در مراجع بین‌المللی این پرونده را پیگیری می‌کنیم و از کمیته استیناف هم انتظاری نداریم چون در فدراسیون، همه با هم هماهنگ هستند.

رضا درویش در ادامه گفت: همین کمیته انضباطی، یحیی گل‌محمدی را بخاطر ورود به زمین محروم کرد ولی مربی‌ای که قبل از دربی همین کار را انجام داده بود و به داور اعتراض کرده بود را نه تنها محروم نکرد بلکه احضار هم نکرد! خب این عدالت است؟ یا مثلاً آمدند یک مربی را بخاطر شرکت نکردن در نشست خبری، جریمه کردند ولی یک مربی هست که اکثر نشست‌های خبری‌ را نرفته است و دستیارش را فرستاده ولی هیچ کاری با او نداشتند. وقتی می‌گویم یک تیم در همه زمینه‌ها مصونیت دارد بخاطر همین مسائل است.

پربیننده‌ترین‌ها

گفت‌وگوی ویژه
اخبار
مرور مطبوعات

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید