از ادعای سنوات جعلی تـا جریمه ۳۰۰ میلیونی فـدراسیون ژیمناستیک

۱۴۰۱/۳/۱

فدراسیون ژیمناستیک به خاطر سنوات یکی از مسوولان سابق این فدراسیون محکوم به پرداخت جریمه ۳۰۰میلیون تومانی به بیمه تامین اجتماعی شده است. این محکومیت در نتیجه شکایت و ادعایی است که این مقام مسوول سابق فدراسیون بابت سال‌هایی که ظاهرا مدعی اشتغال در این فدراسیون بوده، اعمال شده است.

مبلغی که این فرد از بیمه به عنوان سنوات سال‌هایی که در فدراسیون کار کرده دریافت کرده مبلغ ۱۷۰ میلیون تومان بوده است. البته طبق شنیده‌ها فرد دیگری نیز از کارمندان فدراسیون با همین شرایط مبلغ ۱۴۰ میلیون بابت سنوات گرفته که هنوز برای آن از سوی بیمه اجراییه‌ایی بابت سنوات تامین اجتماعی صادر نشده است.

جعفر درویش‌زاده درباره این موضوع به ایسنا گفت: من به بازرسی وزارت ورزش مراجعه کردم. سندهایی به من نشان دادند که با مهر و امضای محتشمی و من جعل شده بود. آن اسناد کذب محض و سرقت و خیانت در امانت است. این دو نفر در زمان ریاست من و محتشمی در فدراسیون سمتی نداشتند. اما آنها بدلیل دسترسی به مدارک در ارتباط با بیمه و سنوات، اسنادی را با مهر و امضای ما جعل کرده‌اند. آن اسناد سبب شده که اکنون فدراسیون از سوی بیمه به مبلغ ۳۰۰ میلیون جریمه شود.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

امروز
اخبار
جهان‌نما

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید