پاسخ کریم باقری به شایعات پایان کار در تیم ملی و حضور در پرسپولیس

۱۴۰۱/۲/۳۱

کریم باقری راجع به الزام برای انتخاب میان پرسپولیس و تیم ملی گفت: خبری ندارم و دوستان به من گفتند چنین اتفاقی افتاده و باید یکی را انتخاب کنم. اولا قرارداد من با فدراسیون تمام شده و منتظر هستم نسبت به قراردادم تسویه انجام دهند. من قراردادی ندارم و باید در خصوص موضوع صحبت شود.

او در ادامه در خصوص جایگزینی خداداد عزیزی به ورزش سه گفت: برای جایگزینی من آقای عزیزی به عنوان گزینه مطرح است و ایشان را به جای من می‌آورند. چه من باشم یا آقای خداداد عزیزی باعث افتخار است که در کنار تیم ملی هستیم، ولی همه چیز باید در سر جای خودش باشد و مرحله به مرحله پیش برود تا این حواشی به وجود نیاید. دوستان گفتند دنبال جايگزين من هستند. باید رک و راست بگویند شما لازم نیستید و می‌خواهیم شخص دیگری را بیاوریم.
باقری در مورد ادامه همکاری با پرسپولیس گفت: من گفتم با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم؛ خودشان و همگی می‌دانند اولویت من باشگاه پرسپولیس است. بار قبل سرمربی تیم ملی خواستند کنارشان باشم و خواسته خودشان و فدراسیون بود و به این صورت توافق کردیم که اردو به اردو و بازی به بازی کنار تیم ملی باشم و هیچ مشکلی نبود تا الان که دوستان می‌گویند مشکلی وجود دارد و باید یکی را انتخاب ‌کنی و این موضوعات پیش آمده است.

اخبار
پنجره
قدرت کلمات

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید